رئیس جمهور تهمت می گوید او می خواهد کنگره به تصویب یک “متوسط درآمد” مالیات بر حقوق برش به عنوان COVID-19 شیوع کروناویروس را تهدید می کند اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ترجیح محدود حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که افزایش دستمزد برای کارگران به جای در سراسر-هیئت مدیره کاهش به عنوان او انجام داده نقطه عطفی 2017 اصلاحات مالیاتی قانون است.

“من مانند درآمد متوسط کاهش مالیات. من فکر می کنم این امر می تواند یک زمان خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر سه شنبه پس از سفر موسسه ملی بهداشت و درمان امکانات در مریلند است. “متوسط درآمد مالیاتی کاهش, اگر دموکرات ها خواهد آن را تایید کند من می خواهم همراه با آن.”

هر چند تحت فشار قرار دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس مورد بحث نیست این ایده در طول ناهار خود را روز شنبه با سنا دموکراتیک حزبی گفته بود این پست.

فدرال رزرو نرخ بهره سه شنبه به اورژانس اقتصادی گام افزایش لحظه ای قیمت سهام. اما داو تعطیل نزدیک به 800 امتیاز پاک کردن بسیاری از روز دوشنبه دستاوردهای پس از 12 درصد سقوط هفته گذشته است.

مقامات بهداشت عمومی در حال تقلا برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر از coronavirus پس از شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی. پس شنبه نه نفر کشته شده اند در ایالات متحده و محققان هشدار می دهند و صدها نفر دیگر ممکن است آلوده.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین شناور مالیات بر حقوق برش در دوشنبه, صدای جیر جیر, نوشتن, “دموکرات ها در خانه باید پیشنهاد بسیار ساده یک سال حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. بزرگ برای طبقه متوسط بزرگ برای ایالات متحده آمریکا!”

در ماه اوت مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای مالیات بر حقوق و دستمزد قطع تنها به تغییر ذهن خود را یک روز بعد گفت: “ما به آن نیاز نیست. ما باید یک اقتصاد قوی.” او را رد کرد و مالیات های مختلف-برش ایده تحت فشار قرار دادند در سال گذشته توسط برخی از مشاوران به کاهش سود سرمایه مالیات حسابداری تورم که disproportionally نفع ثروتمندان است.

در سطح جهان وجود دارد که حدود 90000 موارد از coronavirus با بیش از 3000 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق در چین که در آن ویروس کشف شد در اواخر ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im