مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او قرار داده مکزیک ‘بیش از هر بشکه به زور معامله نفت

رئیس جمهور تهمت می گوید او قرار داده مکزیک “بیش از هر بشکه” به زور برای مقابله با کاهش جهانی تولید نفت به عنوان coronavirus مخازن تقاضا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که مکزیک را کاهش تولید و ایالات متحده را “کمک به مکزیک همراه” با انجام همان. در مقابل مکزیک را بازپرداخت ما, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador توافق در یک شنبه تماس تلفنی به قطع تولید 100,000 بشکه در روز است. در ارز ایالات متحده را قطع خواهد کرد 250,000 بشکه, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال به واسطه یک توافق بین المللی پس از اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی بزرگترین تولید کننده بزرگ در سازمان کشورهای صادر کننده نفت.

آمریکا بالا در جهان است تولید کننده نفت پس از عربستان سعودی و روسیه است. مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته وارد شده خود را به عنوان یک میانجی.

مکزیک با تولید حدود آنجا که نیجریه و ونزوئلا که اعضای اوپک.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول اجرای یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی بود که نور را در جزئیات از جمله مکزیک چگونه خواهد بازپرداخت ما چگونه او را در رسیدن به یک ما تولید برش و اینکه آیا یک معامله واقع شده بود firmed.

روز جمعه قبل از جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستنسازمان حفاظت محیط زیست

“ما در حال تلاش برای دریافت مکزیک به عنوان بیان می رود بیش از هر بشکه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه کاخ سفید. “و مکزیک متعهد به انجام 100,000 بشکه کمتر. رئیس جمهور [Obrador] و من صحبت شب گذشته. ما یک رابطه بزرگ.”

“ایالات متحده کمک خواهد کرد که مکزیک همراه و آنها را بازپرداخت ما گاهی در تاریخ بعد زمانی که آنها آماده به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و ما تا به حال یک گفتگو, اما ما به شما در پیدا کردن که چگونه است که همه کار می کند. به عنوان شما می دانید که آنها در حال تلاش برای خلاص شدن از شر حرص و ولع خوردن از نفت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاهش تولید می تواند در حفاظت از ما در صنعت نفت شغل.

مکزیک رئیس جمهور “بود که برخی از سیاسی مشکل با آن را رک و پوست کنده و من درک می کنم که بیش از حد” نسبت ناروا گفت. “و آن را به یک مقدار کوچک برای ما این یک مقدار زیادی از مکزیک اما این مقدار بسیار کوچک برای ایالات متحده…. ما شماره یک در جهان ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه. بنابراین ما در حال کمک به مکزیک ، ما بازپرداخت خواهد شد در یک فرم زمانی در آینده است.”

تهمت هم زده سردرگمی گفت: بعدا در این جلسه که “این هزینه نمی کند ما هر چیزی” برای کاهش تولید به دلیل نفت باقی مانده در زمین است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که این معامله نبود final: “ما پرداخت خواهد شد در آینده شاید در آینده نزدیک شاید در آینده دور — اما ما توان پرداخت توسط مکزیک در یک راه خاص و آن را خوب خواهید بود. اما ما مکزیک بیش از قوز کردن. در حال حاضر با تمام که می شود گفت این بدان معنا نیست که این معامله در حال رفتن به اتفاق می افتد به هر حال از آنجا که آنها هنوز هم مقدار زیادی از کشورهای مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>