رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مبارزات انتخاباتی خود را با شعار “ماگا” نیز می ایستد برای یک کوارتت از عمده ما با تکنولوژی شرکت با ارزش بیش از یک تریلیون دلار هر.

مغلوب ساختن پیشی جستن brandished چاپی-از acrostic شنبه با عمودی مخفف MAGA و با نام شرکت مایکروسافت اپل گوگل و آمازون است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ایستاده در نزدیکی مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی خندیدی به عنوان سربازان مستقر در پشت تهمت تحسین هوش و ذکاوت خود را.

انجمن است که به احتمال زیاد برای بسیاری از کارکنان دموکراتیک متمایل به شرکت های فن آوری انقباض غیر ارادی ماهیچه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی دوباره خود “را در امریکا بزرگ دوباره” مخفف تحت عنوان “THE تریلیون $ باشگاه است.” در حالی که امضای یک لایحه به گسترش مشاغل برای جانبازان در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است روابط سرد با برخی از شرکت ها به طور معمول حمله به واشنگتن پست برای مالکیت آن توسط شرکت آمازون جف بزوس و وی از سوی مامورین که گوگل سانسور اخبار مثبت داستان در مورد او.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ، او گفت: سال گذشته که کوک “تماس با من و دیگران نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که رادیو فردا هوا تفسیر خود را بر اقتصاد, CBS News خبرنگار علامت Knoller توییتی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت تحت الشعاع این رویداد را هدف انفجار دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ برای “احساساتی” عذرخواهی برای اجرای توقف-و-frisk سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی