مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ملی مستند چیزی است که ما صحبت در مورد’ اما بعید است

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات در حال بحث ملی مستند به آهسته coronavirus اما این بعید است که اتفاق می افتد.

“شما می توانید یک ملی مستند. امیدوارم ما در حال رفتن به نیاز به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید است.

“شما می دانید, آن را یک گام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک گام است که منظور من در یک معنا به کار می کنند. این یک گام بزرگ است. آن چیزی است که ما بحث در مورد اما ما نیست تصمیم به انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تعداد COVID-19 مورد نیاز خواهد بود به اوج قبل از او را در نظر ممنوعیت ملی در حرکت است.

“من فقط فکر نمی کنم آن را به یک عمل است که ما در حال رفتن به” او ادامه داد. اما سرگرم کننده امکان تهمت افزود: “آنتونی [Fauci و] همه مردم ایستاده پشت سر من با هم در یک اتاق به علاوه برخی از additionals و ما را به تصمیم گیری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک مستند است که مورد بحث — اما بعید است — یک روز پس از کاخ سفید روز دوشنبه را محکوم کرد گزارش سی ان ان که یک ملی منع رفت و آمد بود و در دست بررسی است.

کاخ سفید حساب رسمی توییتر توییتی گفت: “شایعات ملی مستند و یا ملی قرنطینه به تازگی به اشتراک گذاشته شده از طریق پیام های متنی جعلی هستند.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در روز شنبه جلسه توجیهی که دولت را “احترام و تسلیم به تصمیم گیری است که ساخته شده توسط فرمانداران توسط دولت ادارات بهداشت در مورد چه چیزی بهترین را برای آن جامعه است.”

“این یک کلی جمهوری خواه اصل است که ما نمی خواهیم به یک دستور به این کشورها” یک مقام ارشد دولت رسمی روز دوشنبه گفت:.

در کالیفرنیا و منطقه خلیج جوامع از جمله سان فرانسیسکو دستور داده اند که مردم را به ترک خانه های خود به جز در مواقع اضطراری و یا خرید مواد غذایی.

تعداد تایید آمریکا مورد تصویب 5,000 روز سه شنبه. نیویورک در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده با حدود 1,400. واشنگتن دولت دوم است با کمتر از 1000 موارد است.

لیبریا اندرو کومو گفت: صبح روز سه شنبه گفت امیدوار است که هر گونه نیویورک قرنطینه خواهد بود بخشی از یک منطقه ای عمل, هر چند او گفت: آن را قریب الوقوع خواهد بود و تنها پس از مراحل دیگر مانند بسته شدن کسب و کار.

“من و مقاوم در برابر هیچ چیز نیست. هر کاری که ما انجام خواهیم داد در سطح ایالت. در حالت ایده آل هر کاری که ما انجام خواهیم داد منطقه ای با کشورهای دیگر” کومو گفت.

“افرادی هستند که فقط می خواهد وحشت در فکر بودن قرنطینه” کومو گفت. “[اگر] ما قصد داریم به اعمال قرنطینه در شهرستان آلبانی شروع فردا در ساعت 6 بعد از ظهر شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ همه خارج از شهرستان آلبانی و به محل دیگری است. [اما] بسیاری وجود دارد, بسیاری از مراحل قبل از آن قبل از اینکه شما به محدود کردن یک فرد تحرک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im