مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید خروجی کشتی معلق برای 30 روز بیش از شیوع کروناویروس

رئیس جمهور تهمت می گوید چهار عمده کروز دریایی با خطوط معلق خروجی سفرهای درخواست خود در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“در درخواست من موثر امشب نیمه شب کارناوال, رویال کارائیب نروژی و کارشناس باید همه توافق به حالت تعلیق در خروجی cruises برای سی روز” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

وی افزود: “این یک بزرگ و مهم sindustry — نگه خواهد داشت که در راه!”

ساعت زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی — که در آن او اعلام کرد اضطراری ملی بیش ویروس —که او باز به کمک مالی برای صنعت کروز که دچار فرو رفتن در تقاضا به عنوان COVID-19 به سرعت گسترش روی عرشه کشتی.

“من نمی نشان می دهد که این می تواند اتفاق می افتد, اما من می توانم به شما بگویم که این یک صنعت است که بسیار بد نهفته چه خبر است با این ویروس و این یک صنعت بسیار مهم صنعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در باغ گل رز. “و ما خواهد شد کمک به آنها و ما خواهد شد کمک به صنعت هواپیمایی اگر ما به فرض ما است. تا کنون مردم نیست درخواست شده است.”

در یک شب جمعه در بیانیه خطوط کروز انجمن بین المللی تجارت و رئیس گروه کلی Craighead گفت: تعلیق شد داوطلبانه است. “این بوده است که به چالش کشیدن اما ما امیدواریم که که این تصمیم ما را قادر به تمرکز بر آینده و بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” گفت: Craighead.

یک جفت از شاهزاده Cruises کشتی متعلق به کارناوال نام تجاری دچار گسترش ویروس کشنده در این سال است. ماه گذشته الماس شاهزاده لنگر خارج از ژاپن پس از بيماران پایین آمد با اشکال تنفسی. قرنطینه اقدامات در هیئت مدیره موفق چشمگیری با 696 از حدود 3,700 مسافر و خدمه در نهایت تست مثبت از آنها حداقل شش فوت کرده اند.

در این ماه بزرگ شاهزاده خانم لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا پس از 21 کارکنان و مهمانان آزمایش مثبت است. حدود 3500 دیگر کارکنان و مسافران در حال انتظار نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>