مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: USNS راحتی در بیمارستان کشتی را coronavirus بیماران

رئیس جمهور تهمت تایید کرد که روز شنبه نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان کشتی لنگر انداخت در منهتن به USNS راحتی درمان خواهد شد coronavirus موارد اعطای رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو درخواست و پایان ساعت از سردرگمی در مورد کشتی ،

“او [کومو] به نام من یک کمی در حالی که پیش و پرسید: اگر آن را ممکن است به استفاده از کشتی با توجه به مبارزه با ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “ما تا به حال که در ذهن در همه, اما ما در حال رفتن به او اجازه دهید آن را انجام دهد.

“نیوجرسی در حال رفتن به استفاده از آن را به عنوان به خوبی به خاطر نیوجرسی نیز یک نقطه داغ” او اضافه شده است. “این یک کشتی بزرگ و آن را در حال حاضر COVID این مجموعه برای COVID و ما در حال رفتن به, امیدوارم, که بسیار مفید خواهد بود برای هر دو کشور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه آمده فقط چند دقیقه پس از کومو اعلام این خبر در ظاهر در MSNBC گفتن این شبکه که “رئیس جمهور خطاب به وزارت دفاع و مسلم است که درخواست” به عظیم کشتی کمک coronavirus موارد است.

“رئیس جمهور در گفتگو با گروه دفاع و مسلم است که درخواست برای استفاده از کشتی نیروی دریایی راحتی برای COVID بیماران مبتلا به طوری که اضافی 1000 تخت فدرال و پرسنل مدیریت است که کشتی. به طوری که یک خوش آمدید امداد” کومو گفت: در ظاهر. “رئیس جمهور اعطا درخواست او آن را به سرعت.”

او افزود: “من از صحبت با او صبح امروز و پس از آن او به نام پشت این بعد از ظهر و او گفت که انجام شد”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم را در مدت کوتاهی پس از بیانیه ای از پنتاگون گفت: وزارت دفاع به هیچ وجه قصد تغییر سیاست خود در مورد آوردن coronavirus بیماران پردازنده.

“آرامش ادامه خواهد داد به قبول تروما اورژانس & مراقبت فوری بیماران صرف نظر از COVID وضعیت” وزارت دفاع بالا, سخنگوی, Jonathan رته هافمن در بیانیه ای گفت: ارائه شده به سی ان ان. “ما اولویت فعلی که می تواند در هر زمان تغییر است… برای دیدن Javits Center تخت استفاده شده توسط COVID بیماران قبل از حرکت آنها را به راحتی.”

1,000-تخت راحتی از منوی view از منهتن در سمت غرب در هفته گذشته با انتظار است که این امر کاهش فشار در بیمارستان های شهرستان تاخت و تاز کردن با کروناویروس بیماران با در نظر گرفتن موارد نامربوط به سرایت.

اما با چند تا غیر coronavirus بیماران نیاز به مراقبت در تعطیل کردن شهر کومو در روز دوشنبه گفت که او از رئیس جمهور تهمت به یک تماس قابل شنیدن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ابراز میدین اما پنتاگون بود مقاوم در برابر ترجیح می دهند برای محدود کردن آسایش به موارد دیگر در حالی که فدرال بیمارستان صحرایی در Javits Center تمایل به کروناویروس مبتلا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im