رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا و به قانون یک $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری بسته به مبارزه با شیوع کروناویروس.

“ما امضا $8.3 میلیارد دلار است. من از دو و نیم و من 8.3 و من آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اتاق دیپلماتیک در کاخ سفید است.

رئیس جمهور تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای ثبت نام در این لایحه در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ستاد در آتلانتا اما کاخ سفید آن را به نام خاموش صبح روز جمعه به دلیل آن گفت: تهمت نمی خواهید به تداخل با آژانس تلاش.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هنوز هم ممکن است بازدید CDC گفت سفر خود به نام شده بود به دلیل یک مورد مشکوک به این بیماری در آژانس, اما که آن را تبدیل به منفی است.

“بنابراین من ممکن است رفتن. ما قصد داریم برای دیدن اگر آنها می توانید آن را به نوبه خود در اطراف” رئیس جمهور گفت:.

بودجه لایحه را فراهم می کند $7.76 میلیارد به فدرال, سازمان های دولتی و محلی برای مبارزه با COVID-19 و اجازه اضافی 500 میلیون دلار چشم پوشی برای مدیکر tele-health محدودیت با توجه به تپه.

مقدار قابل ملاحظه ای بیش از $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری کاخ سفید پیشتر پیشنهاد شده است.

کاخ سفید اعلام کرد CDC بازدید در پی نقد قوی در بیش آژانس آهسته تست تشخیصی rollout و نقص در آن کیت های آزمایش.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از موسسه ملی بهداشت واکسن مرکز تحقیقات در Bethesda, Maryland, برای یک میزگرد مطبوعاتی در مورد تلاش ها در برابر coronavirus.

رئیس جمهور برای بازدید از طرح های گردباد زده مناطق نشویل در روز جمعه قبل از رفتن به دریا یک لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا جایی که او در حال انتظار برای صحبت در جمع آوری کمک.

Coronavirus نقشه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de