مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد 3M پس از سفارش, شرکت, به صورت, ماسک برای مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور تهمت و گفت: 3M “را در یک قیمت به پرداخت” پس از او دستور ساخت به بوسیله اسباب گردنده از محافظ ماسک صورت برای مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل به دریافت بیشتر N95 ماسک از مینه سوتا-based company “پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را,” او توییتی پنج شنبه شب. مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند دست و پنجه نرم کردن با کمبود ماسک که فیلتر کردن ذرات هوابرد.

“شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند – باید یک قیمت به پرداخت!” رئيس جمهور توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نداد در دولت نگرانی در مورد 3M. اما کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت که فدرال تا به حال مسائل مربوط به ساخت مطمئن شوید که محصولات این شرکت ساخته شده در سراسر جهان هستند “آمدن به اینجا به مکان های راست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش کارگردانی 3M را بیشتر ماسک اجازه رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای به دست آوردن از این شرکت هر تعداد از N95 ماسک که او “تعیین می شود مناسب است.”

3M که همچنین باعث می شود پس از آن یادداشت ها و چسب نواری نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه صبح. اما این شرکت گفت: این هفته قصد دارد به تولید 2 میلیارد N95 ماسک در سطح جهان در 12 ماه آینده.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>