مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد HHS watchdog برای گزارش بیمارستان با کمبود ریپ که

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه دوباره در دو جنگ جهاني در وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل را متهم کرده که او از تعصب سیاسی پس از او وارد یک گزارش در مورد جدی کمبود لوازم و تجهیزات در بسیاری از ما در بیمارستان است.

“چرا I. G., که صرف 8 سال با دولت اوباما (به او گزارش نشد H1N1 آنفلوآنزای خوکی افتضاح که در آن از 17000 نفر کشته شده اند؟), می خواهم به بحث به Admirals, ژنرال, V. P. & دیگران در هزینه قبل از انجام کار خود را گزارش. یکی دیگر از پرونده جعلی!” او در توییتی با اشاره به کریستی گریم که شروع دولت او شغلی 20 سال پیش تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون و منصوب شد به او کار فعلی در سال 2020 است.

رئیس جمهور همچنین هزینههای سازمان بهداشت جهانی در دیگر صدای جیر جیر را متهم به بدن علاقه چین بیش از آمریکا.

“W. H. O. واقعا آن را منفجر. برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب است. خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل. چرا آنها به ما چنین معیوب توصیه؟” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

رئیس جمهور حملات گریم بوده و در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت شروع یک روز زودتر زمانی که خبرنگاران در مورد گزارش در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

“این اشتباه است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به اشتباه با اشاره به او به عنوان یک “اوباما منصوب” را به عنوان او در دفاع از تلاشهای دولت برای تامین بيمارستان ها با ماسک و لباس های محافظ و هواکش.

“پس به نام من از بازرس کل? می تواند سیاست وارد شود؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در Grimm آمد روز پس از اخراج مایکل اتکینسون IG برای جامعه اطلاعاتی که به کنگره یک کپی از خلاف کاران شکایت در مورد تهمت تماس با رئیس جمهور اوکراین که منجر به استیضاح.

اتکینسون بود که توسط قانون مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات اگر او در بر داشت آن را معتبر اما رئیس جمهور اصرار داشت که او باید آن را تحویل دادند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور محدودیت های مسافرتی در مردم ورود از چین در ماه ژانویه به دفع کردن گسترش ویروس در اینجا.

که مخالف این حرکت در آن زمان به عنوان برخی از دموکرات ها و دیگران است.

پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در سال نو 430,000 مردم وارد شده اند در ایالات متحده از چین از جمله در مورد 40,000 پس از ممنوعیت تصویب رسید.

که همچنین به عنوان به شدت از شیوع بیماری است.

“تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال” گروه توییتی در اواسط ژانویه.

این سازمان در زمان یک هفته به عقب که اطلاعات غلط به گفته وال استریت ژورنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>