رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان آشکاری ضربه تند وشدید زدن در مجلس نانسی پلوسی روز پنج شنبه گفت که او نمی مانند افرادی که دروغ در مورد دعا کردن برای او است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در ملی نماز و صبحانه فقط از پلوسی خود را جشن گرفتند چهارشنبه تبرئه توسط سنا قبل از تخلیه خط.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است و نه من افرادی که می گویند: “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که نه چندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پلوسی به نظر می رسد به تکان سر او با توجه به یک گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi مشترک افتا در واشنگتن هتل کمتر از دو روز پس از او پاره در نیمه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار در آنچه متحدان او می گویند یک دفاعی فوران خشم.

پلوسی (D-کالیفرنیا.) اغلب می گوید او دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و او را fumed در مورد این ادعا قبل از نوشتن در یک ماه دسامبر جیر “من باور نمی کنم او حتی نزدیک است.”

Donald Trump

Nancy Pelosi

2

نمایش به صورت اسلاید

در نماز صبحانه تهمت محکوم کرد و او را استیضاح دموکراتیک خانه و جشن خود را تبرئه توسط جمهوری خواه به رهبری سنا. قبل از صحبت کردن او کمک کند تا روزنامه را پوشش می دهد اعلام کرد خود را تبرئه.

Pelosi ایستاده بود و دست می زدند که تهمت وارد اتاق شد. معاون رئیس جمهور مایک پنس را تکان داد و دست او را قبل از این رویداد آغاز شد اما زمانی که تهمت وارد شده و او را از راه رفتن نیست به Pelosi نیمی از این مرحله به او خوش آمد می گوید.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد صدمه دیده است ملت ما. آنها می دانند که آنچه انجام می دهند اشتباه است اما آنها خود را به مراتب جلوتر از ما بزرگ کشور است.

“هفته پیش و دوباره دیروز شجاع خواه سیاستمداران و رهبران حکمت شکیبایی و قدرت به انجام آنچه که همه می دانند درست بود.”

بعد از آن در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن کنایه آمیز به مذهبی جمعیت: “زمانی که آنها استیضاح شما برای هیچ چیز و سپس شما قرار است به آنها را دوست دارید ؟ این آسان نیست مردمی. من بهترین من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که صحبت بیشتر در مورد پایان استیضاح محاکمه در کاخ سفید در ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im