مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف بلومبرگ گلف بازی در آخرین توییت حمله

ساعت پس از حذف یک صدای جیر جیر خواستار سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار یک “کل نژادپرستانه” رئیس جمهور تهمت به حال به می گویند در مورد پتانسیل کلی انتخابات رقیب — یا حداقل بازی گلف خود را.

“مینی مایک کوتاه توپ (بسیار) hitter. کوچک باشگاه سر سرعت. نگه داشتن امریکا بزرگ!” فرمانده ارشد توییتی بعد صبح سهشنبه ظاهر می شود برای اشاره به مهارت های خود را در سبز.

توییت آمده یک روز پس از کلمبیا کلمبیا ملی نظرسنجی بلومبرگ نشان داد دخالت به سوم در شلوغ زمینه دموکراتیک نامزد رقابت برای سرنگونی رئیس جمهور و نمره بزرگترین سرب در سر-به-سر matchup با مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور در اوایل توییتر ضربت با چیز تیز به نظر می رسد در رابطه با صوتی که منتشر شد سهشنبه از یک 2015 در آن سخنرانی شهردار سابق unapologetically در دفاع از خود بحث برانگیز “توقف-و-frisk” سیاست که هدف مردان از رنگ.

پس از به صدا شروع به ساخت دور در رسانه های اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به شدت بهم زدن میلیاردر 2020 امیدوار.

“وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!,” او نوشت: در سرعت حذف صدای جیر جیر.

در به بیرون درز صوتی بلومبرگ سخنرانی های دموکرات به نظر می رسد مبارز در خود اذعان چگونه سیاست هدفمند اقلیت بچه ها در اقلیت محله استدلال که آنها هدف قرار گرفتند “به دلیل این که در آن همه جرم و جنایت است.”

“نود و پنج درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید یک شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس” بلومبرگ گفت.

“بنابراین یکی از پیامدهای ناخواسته است که مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا است که همه اقلیت.’ بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است.”

شهردار سابق در ادامه به دفاع از چرا او تا به حال اجرا بحث برانگیز پلیس سیاست: برای گرفتن اسلحه از دست بچه ها.

قبل از ورود دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در ماه نوامبر شهردار سابق عذرخواهی کرد در یکی از شهر نیویورک بزرگترین کلیساهای خود گذشته سیاست.

در بیانیه ای به پست از مبارزات انتخاباتی خود بلومبرگ خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم.

“من به ارث عمل پلیس از توقف-و-frisk و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد. در آن زمان من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95% اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع کردند.”

“این موضوع و نظرات من در مورد آن را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری و اصلاح نژادی سهام … رئیس جمهور حمله بر من به وضوح نشان دهنده ترس خود را بیش از قدرت رو به رشد از مبارزات انتخاباتی. اشتباه نکنید آقای رئیس جمهور: من از شما می ترسند و من نمی خواهد اجازه دهید شما گردن کلفت من و یا هر کس دیگری در امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im