مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید سیاه تاریخچه رویداد او سزاوار ‘100%’ پشتیبانی

رئیس جمهور تهمت و گفت: تشویق گروه از هواداران که او سزاوار “100 درصد” برای حمایت از رکورد خود در مورد مسائل تأثیر آمریکایی های آفریقایی تبار.

مغلوب ساختن پیشی جستن regaled کاخ سفید ماه تاریخ سیاه جشن پنج شنبه شب با حسابداری, آمار اقتصادی و مقننه پیروزی در عدالت کیفری و اصلاح بودجه به صورت تاریخی سیاه و سفید کالج ها.

“من فقط می خواهم تبریک به جامعه سیاه پوستان به دلیل آنچه انجام داده اید در پیشرفت شما ساخته شده است بیش از سه سال گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید شرق ،

“آفریقایی آمریکا نرخ فقر کاهش یافت و به پایین ترین سطح در تاریخ کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این شماره خوب. من نمی دانم. منظورم این است که من باید در 100% من نفرت را به شما بگویم درست است؟”

جمعیت بارها و بارها شعار “چهار سال دیگر!”

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش حمایت خود را برای اولین مرحله عمل که کوتاه بسیاری از احکام زندان و تصمیم خود را به بخشش به چندین آفریقایی-آمریکایی از جمله Alice Johnson, که از او منتشر شد در سال 2018 در کیم کارداشیان توصیه و آنجلا استانتون پادشاه یک نویسنده و واقعیت تلویزیون ستاره که او عفو این ماه است.

“آنجلا با تشکر از شما برای بودن در اینجا. لذت بردن از زندگی خود را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را درک بی عدالتی تأثیر آفریقایی-آمریکایی به دلیل تجربه خود را به عنوان رئیس جمهور.

“من ناعادلانه رفتار بیش از حد. همه ما درمان ناعادلانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید زمانی که شما ناعادلانه رفتار? شما می دانید آنچه شما باید انجام دهید ؟ فقط برنده نگه دارید. برنده برنده. برنده نگه دارید. این چیزی است که شما انجام داده ایم.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد تا حد زیادی متمرکز بر افریقایی-امریکایی-مسائل مرتبط با خود عهد کرد که به قرار دادن “اولین زن روی ماه” به عنوان دولت او به دنبال از سرگیری قمری فرود توسط 2024.

تهمت نیز bemoaned تاثیر COVID-19 شیوع کروناویروس که دارای چهار بازار سهام با بیش از 3000 نقطه nosedive برای داو در این هفته در میان ترس از جهانی همه گیر.

“همه چیز را می توان کامل و سپس شما می شنوید, ‘هی وجود دارد یک اشکال. تاپیک آنفولانزا وجود یک ویروس در آنها نمی دانم آنچه در آن بود در چین’ ” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “اما این کار بسیار حرفه ای ما در حال انجام یک کار فوق العاده ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>