مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس coronavirus بحران در طول کنفرانس خبری

رئیس جمهور تهمت را برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر به آدرس گسترش coronavirus بحران که مجبور به لغو, رویدادهای ورزشی و برادوی را نشان می دهد و تغییر زندگی روزمره برای آمریکایی ها از ساحل به ساحل.

“من خواهد بود با داشتن یک کنفرانس خبری امروز در ساعت 3:00 P. M., کاخ سفید است. موضوع: CoronaVirus!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 10:55 صبح

در این اطلاعیه آمده میان گزارش می دهد که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس کمتر از یک هفته پس از بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر که در آن دو دست تکان داد.

کاخ سفید گفت: رئیس جمهور نشده بود تست شده برای این ویروس بسیار مسری چرا که او نشان داد هیچ علائم و کارکنان و پزشکان گفته بود لازم بود.

در همین حال نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر سوفی Grégoire ترودو استرالیا وزیر امور پیتر داتون و چلسی, بازیکن فوتبال, Callum Hudson-Odoi در میان موارد جدید از این ویروس است که آلوده تقریبا 135,000 نفر کشته و بیش از 4,900 در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>