رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه توییتی یک کلیپ از یک روباه اخبار میزبان, دعوت از او برای عفو دیرین متحد راجر سنگ.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند پایان این مضحکه می خواند و در یک لحظه با عفو و نشانه های وجود دارد امشب که او انجام خواهد داد که” این کلیپ نشان داد Tucker Carlson گفت: شنبه شب.

“دموکرات ها تبدیل خواهد شد unhinged اگر تهمت عفو سنگ, اما آنها unhinged به هر حال,” او اضافه شده است.

تهمت نیست اضافه کردن هر گونه تفسیر در این ارسال را بازتوییت کرد اما کشت و توییت از مردم خواستار سنگ را عفو کرد.

سنگ 67 ساله خود توصیف کثیف و شیاد بود که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر گذشته از دروغ گفتن به کنگره در مورد روسیه تبانی تحقیقات و شاهد ارعاب برنامه ریزی شده است به محکوم دوشنبه در دادگاه فدرال در واشنگتن, DC.

کارلسون به نام منطقه ما قاضی امی برمن جکسون یک رئیس جمهور اوباما منصوب خواهد شد که حکم سنگ “باز دموکراتیک حزبی است.”

“آنچه اتفاق افتاده به راجر سنگ هرگز نباید اتفاق می افتد به هر کسی در این کشور از هر گونه حزب سیاسی” کارلسون گفت. “آن را به طور کامل غیر اخلاقی این اشتباه است. رفع آن چیزی که حق انجام دهد.”

رئیس جمهور روز سه شنبه اعطا عفو و تبدیل جملات از 11 نفر از جمله سابق NYPD کمیسر برنی Kerik, سرمایه مایکل Milken و سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich.

در گفتگو با خبرنگاران در هفته گذشته در کاخ سفید تهمت نمی گویند که آیا او را عفو سنگ اما لعنتی دادستان چون “مردم آزار وحشیانه و به شدت با این افراد فاسد.”

“من نمی خواهم بگویم هنوز” مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: وقتی پرسیده شد که در مورد سنگ.

چهار دادستان انصراف از سنگ مورد در اوایل این ماه پس از وزارت دادگستری رد پیشنهاد خود را که دیرین سیاسی استراتژیست خدمت به نه سال در زندان است.

روز بعد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که سنگ پیگرد قانونی بوده است “سقط جنین از عدالت” وزارت دادگستری فرستاده قاضی فدرال یک یادداشت درخواست نرمی.

آن نیست به دنبال یک حکم خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی