مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی او تعیین خواهد شد Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که دولت تعیین خواهد شد Antifa — دور-چپ افراطی گروه دولت او ادعا می کند که انجام خشونت در سراسر کشور جورج فلوید تظاهرات — به عنوان یک “تروریست” سازمان است.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” رئیس جمهور گفت:.

این پیام بخشی از یک سری از توییتهایی دربارهی تظاهرات شده اند که roiling شهرستانها در سراسر کشور پس از مرگ فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس دوشنبه گذشته.

“تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته است. این ANTIFA led آنارشیست ها در میان دیگران تعطیل شد, به سرعت. باید انجام شده توسط شهردار در شب اول و, وجود دارد که بدون مشکل!” تهمت نیز توییتی.

“دیگر دموکرات اجرا شهرها و ایالات متحده باید در خاموش کردن کل رادیکال چپ آنارشیست ها در مینیاپولیس, شب گذشته است. گارد ملی کار بزرگی انجام داد و باید مورد استفاده در کشورهای دیگر قبل از آن خیلی دیر شده!,” او گفت:.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور استقرار گارد ملی در روز شنبه برای پایان دادن به “گستاخ تخریب” ناشی از در مینیاپولیس در جریان تظاهرات که او مقصر محرکین از خارج از دولت مانند کارتل های مواد مخدر به سفید supremacists.

در توییتر پست شنبه تهمت گفت: تخریب باید سرزنش شود در گروه های چپ و فقدان رهبری است.

“این ANTIFA و چپ رادیکال است. دراز نمی تقصیر را به گردن دیگران!” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>