رئیس جمهور تهمت شنبه گفت که دولت او مشغول به کار بود از نزدیک برای کمک به محاصره هوایی و کشتی کروز صنایع شده اند که در بروز كردن coronavirus.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با خط کروز صنعت و … در نظر گرفتن قوی مراحل را در نظر مردم رفتن و رفتن. اما آنها صرف مقدار زیادی از پول و آنها در حال کار بسیار سخت است و ما قصد داریم برای کمک به این صنعت” رئیس جمهور گفت: در طول یک sitdown با شرکت بیمه execs.

“به همین ترتیب با صنعت هواپیمایی. آنها در حال گرفتن بسیار قوی مراحل را برای مردم آمدن به کشور ما حتی پیاده شدن از هواپیما. بنابراین ما در حال کار بسیار نزدیک با آنها ما در حال کمک به آنها. آنها دو بزرگ صنایع و ما می تواند کمک به آنها را از طریق این پچ و تا کنون من فکر می کنم آن را در جریان بوده است بسیار خوب,” او گفت: قبل از عطف توجه خود را به کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم که گیر کرده بود در دریا روز به دلیل تعدادی از مسافران آلوده شدند اما شروع اجازه می دهد مسافران برای ترک این هفته پس از آن از منوی view در کالیفرنیا است.

“شما می دانید همه چیز در مورد کشتی بزرگ است که در آمد و روز گذشته که همراه فوق العاده خوب است. [ما] کار با ایالت کالیفرنیا با موفقیت بسیار موفقیت نیز با کانادا و انگلستان” گفت: با اشاره به کشورهای برخی از مسافران در کشتی.

“انگلستان است که مصرف شهروندان خود را به عقب و کانادا حدود 600 نفر از مردم در حال آمدن به عقب. آنها در حال ملاقات آورده و به هواپیما و بودن در آورده بسیار با وقار مد بازگشت به کانادا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“بنابراین ما قدردانی از کمک ما داشته ایم و این کار بسیار خوبی است.’

قبلا معاون رئیس جمهور پنس گفت: مدیران موافقت کرده بود برای پوشش coronavirus درمان و آزمایش است.

“Coronavirus آزمایش و درمان خواهد بود ، این بیمه های خصوصی حمل طولانی است که به عنوان خوبی. آنها همچنین توافق کردند برای پوشش پزشکی از راه دور به طوری که هر کسی به خصوص در میان آسیب پذیر ارشد جمعیت نمی خواهد آن را احساس می کنید لازم برای رفتن به بیمارستان یا رفتن به دکتر خود, آنها را می دانیم که پزشکی از راه دور پوشیده شده است,” او گفت: قبل از تکرار پیام رئیس جمهور که خطر به طور متوسط آمریکایی کم بود.

“همانطور که شما گفت: آقای رئیس جمهور در حالی که این خطر را برای آمریکا به طور متوسط از ابتلا به کروناویروس کم باقی مانده است, ما می خواهیم یک همکاری کامل با صنعت و به مردم آمریکا تمام اطلاعات مورد نیاز برای جلوگیری از انقباض و یا گسترش coronavirus” پنس گفت.

گیل Boudreau رئیس جمهور سرود گفت: صنعت متعهد شد برای کمک به آمریکایی ها برای مقابله با ویروس است.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مهم است از روز اول به عنوان یک صنعت و شرکت در سرود ما شده اند بسیار با تمرکز بر حصول اطمینان از دسترسی به مراقبت و هزینه است نه یک موضوع را برای مردم به تست مناسب انجام می شود بنابراین ما خوشحال است که ما قادر به ادامه به گسترش این دسترسی به,” او گفت:. “ما در حال حمایت از تلاش های در جریان است.”

رئیس جمهور را به هر گونه سوال.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت شنبه که او نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از آمریکایی ها تست شده اند برای این ویروس که تا کنون منجر به کشته شدن 25 نفر در ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im