مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان به تقویت روابط تجاری, فروش تجهیزات دفاع به هند

بیش از 100 ، 000 نفر در روز دوشنبه بسته بندی بزرگترین ورزشگاه کریکت در هند که در آن رئیس جمهور تهمت لگد کردن اولین سفر رسمی با تعهد به افزایش تجارت میان دو کشور و اعلام کرد قصد دارد برای امضای یک توافق به فروش 3 میلیارد دلار ارزش نظامی آمریکا هلیکوپتر.

رئیس جمهور گفت: این جمعیت عظیم در Motera ورزشگاه که او در هند به “گسترش همکاری های ما از قدرت باور نکردنی و پتانسیل” گفت که او و نخست وزیر نارندرا مودی را مورد بحث “قوی و عادلانه مشارکت برای ساخت امن تر و مرفه تر جهان است.”

تماس مودی یک “فوق العاده موفقیت آمیز رهبر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم که نخست وزیر و من می تواند رسیدن به یک معامله فوق العاده است که خوب است و حتی برای ما دو کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سی ان ان گزارش شده است.

“جز او بسیار دشوار مذاکره,” او اضافه شده با خندیدن.

“(در دولت من) تجارت بین دو کشور افزایش یافته است و بیش از 40 درصد” نسبت ناروا گفت.

“هند است ایالات متحده بزرگترین بازار صادرات … پررونق آمریکا چیز زیادی برای هند و جهان است که چرا ما خوشحالیم که اعلام کند که ما تا به حال بزرگترین اقتصاد همیشه در تاریخ ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما به نظر می رسد به جلو به ارائه هند با برخی از بهترین و ترین ترس تجهیزات نظامی در این سیاره” اضافه کرد که “ما را بهترین و ما در حال خرید و فروش در حال حاضر با هند است.”

او گفت: واشنگتن آماده است برای تامین هند با تجهیزات دفاع کرد و گفت: این دو کشور را امضا موافقت نامه های سه شنبه برای ما “به فروش بیش از 3 میلیارد دلار در بهترین مطلق دولت از هنر و هلیکوپتر های نظامی و دیگر تجهیزات به نیروهای مسلح.”

رویترز پیشتر گزارش داده است که هند به تصویب خرید 24 صهردرس از لاکهید مارتین به ارزش $2.6 میلیارد دلار است.

“من اعتقاد دارم که ما باید هند شماره یک دفاع شریک زندگی و راه این کار را” مغلوب ساختن پیشی جستن در طول گفت: “Namaste تهمت” – و یا “خوش آمدید مغلوب ساختن پیشی جستن” تجمع در احمدآباد در ایالت غربی گجرات.

او همچنین گفت آمریکا و هند “بصورتی پایدار و محکم ایران در ironclad حل و فصل برای دفاع از شهروندان ما از خطر رادیکال اسلامی تروریسم” اشاره کرد که هر دو کشور “بوده است صدمه دیده است با درد و آشفتگی ناشی از تروریسم و این که تروریسم به ارمغان می آورد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که داعش خلافت اسلامی ” شده است “کاملا نابود شده” اشاره کرد که گروه تروریستی رهبر – “هیولا” ابوبکر البغدادی – کشته شد به دست نیروهای ویژه ایالات متحده در یک حمله در سوریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد خود را قوی کنترل مرز. “هر ملتی حق دارد که برای کنترل و امنیت مرزهای خود را,” او گفت:. “ایالات متحده و هند متعهد به همکاری با یکدیگر برای متوقف کردن تروریست ها و مبارزه با ایدئولوژی خود را.”

“دولت من است مشغول به کار در یک راه بسیار مثبت با پاکستان برای سرکوب تروریست ها و گروه های شبه نظامی که در مرز پاکستان,” او گفت:. “ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از پیشرفت است.”

در یک صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت: “ما دو ملی قانون اساسی هر دو شروع و با همان یک کلمه: “ما مردم.” که بدان معنی است که در امریکا و هند به طور یکسان ما افتخار و احترام و اعتماد و توانمند سازی و مبارزه برای شهروندان ما با افتخار در خدمت!”

مغلوب ساختن پیشی جستن اول متوقف شد استقلال رهبر Mohandas Gandhi خانه که در آن رئیس جمهور ملبس به نماز شال و حذف شد کفش خود را قبل از راه رفتن بی سر و صدا از طریق فروتن آشرام.

او در بازرسی از چرخ نخ ریسی استفاده صلح طلب و نگاه یک مجسمه از میمون ها به نمایندگی از گاندی شعار “See no evil, Hear no evil, Speak no evil” قبل از خروج برای این رویداد بزرگ در ورزشگاه کریکت.

رئیس جمهور گردباد 36 ساعته سفر همچنین شامل یک برنامه ریزی سفر به معروف تاج محل در آگرا است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>