مغلوب ساختن پیشی جستن قول ما را دریافت کنید 100,000 هواکش در 100 روز

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه قول داد که ما را خواهد ساخت و یا در غیر این صورت تهیه 100,000 به شدت مورد نیاز هواکش برای درمان بدحال coronavirus بیماران در عرض 100 روز.

“در 100 روز بعدی ما خواهد شد یا و یا در بعضی از فرم بیش از 100,000 واحد. در 100 روز ما را به دریافت بیش از سه برابر تعداد فن های ساخته شده در طول یک سال به طور منظم در ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی روزانه از Coronavirus نیروی کار در کاخ سفید ،

تهمت نیز تکرار مشاجره او که بسیاری از هواکش ممکن است مورد نیاز است.

“من فکر می کنم خود را تخمین می زند بالا هستند … آنها می تواند بسیار بالا,” او گفت: در مورد فرمانداران’ درخواست هزاران نفر از طرفداران از جمله رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو درخواست برای 30,000 واحد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر ما می یابد خود را با مازاد آن را سرد و به اشتراک گذاری واحد با دیگر کشورها مانند اسپانیا و ایتالیا و انگلستان است.

رئیس جمهور همچنین گفت که بوئینگ نیز موافقت به استفاده از سه عظیم آن 787 Dreamliners به حمل و نقل هواکش و دیگر منابع حیاتی به هر کجا که آنها مورد نیاز است.

“بوئینگ نیز ارائه شده ما استفاده از آنچه به آنها تماس بگیرید محموله هواپیما بزرگترین هواپیما در جهان است,” او گفت: نمایش یک عکس از هواپیما.

“است که می تواند هر چیزی. بزرگترین در جهان است. آنها به ما اجازه استفاده از آن برای توزیع محصول در سراسر کشور به خصوص سنگین محصول و یا مقادیر زیادی از محصول. بوئینگ را اختصاص به سه هواپیما برای ماموریت پرواز تجهیزات پزشکی در هر نقطه که ما به آن نیاز دارید,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن جمعه با استفاده از دفاع تولید عمل به دستور جنرال موتورز برای شروع تولید هواکش ساعت پس از این شرکت اعلام کرده بود آن را انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>