تهمت می خواهد امریکا برای کسب و کار باز با کروناویروس بحران

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که این بسیار مهم بود که به اقتصاد کشور و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پخش در سراسر کشور — اما او را متوقف کوتاه از پیش بینی زمانی که ممکن است.

“در یک نقطه خاص ما را به باز کردن. ما باید به حرکت کنید. ما در حال رفتن به اجازه درمان بود بدتر از این مشکل است. در پایان از 15 روز ما تصمیم به راه که ما می خواهیم به رفتن او گفت:” در طول Coronavirus نیروی کار روزانه جلسه با اشاره به 15 روز دوره سخت اجتماعی فاصله

“امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار. بسیار به زودی. خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را,” او ادامه داد.

“این یک مشکل پزشکی است. ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را تبدیل به یک طولانی مدت مشکل مالی.”

تهمت و حتی پیش بینی شده که بیشتر مردم می تواند از مرگ و خودکشی و ناامیدی از را هلاک از ویروس اگر اقتصاد تعطیل شد, برای بیش از حد طولانی است.

“وجود دارد می تواند بازتاب های فوق العاده ای. وجود خواهد داشت فوق العاده ای مرگ از آن است. احتمالا بیشتر از مرگ است که از هر چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به ویروس” او گفت:.

اما در مورد افشای اوایل روز دوشنبه که برای اولین بار 100 آمریکایی مرده بود از این ویروس در یک روز گفت: تعجب نیست.

“این رفتن به بد. قطعا این است که رفتن به بد. ما در حال تلاش برای آن را پس از آن کمتر و کمتر بد است. اعداد با زمان افزایش خواهد یافت و سپس آنها را کاهش می دهد,” او گفت:.

او همچنین یک شات در پزشکان در کاخ سفید تیم.

“اگر آن را تا به پزشکان آنها می گویند بیایید با خاموش کردن کل جهان چون دوباره شما به 150 کشور” که در آن ویروس شناسایی شده است, او گفت:.

“شما نمی توانید انجام دهید که به یک کشور به خصوص شماره یک اقتصاد جهان به دور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد سرکوب احتکار مهم لوازم پزشکی مانند ماسک و دیگر دنده محافظ توسط کسب و کار به دنبال پول نقد در این بیماری همه گیر.

“ما برخی از مردم احتکار. ما می خواهیم برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار و مهم سلامت و منابع پزشکی در حال رفتن به محافظت در هر فرم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, او اضافه خواهد شناسایی موارد بسیار مهم تلقی و مقامات را پس از هر کسی احتکار آنها.

“اگر شما در حال نشستن در یک انبار با فولاد ماسک های شما خواهد بود با شنیدن یک دست کشیدن بر روی درب خود گفت:” دادستان کل ویلیام Barr, ساخت اولین حضور خود را در نیروی کار مطبوعاتی افزود که عدالت را نمی خواهد به هدف قرار دادن افراد و یا خرده فروشان به دنبال برای دوباره پر کردن سهام.

دکتر دبورا Birx در ضمن گفت که داده های جدید از اروپا در نرخ مرگ و میر تشویق شد.

“نود و نه درصد از تمام مرگ و میر بیرون آمدن از اروپا و به طور کلی بیش از 50 [و] از قبل موجود شرایط” Birx گفت:, و اضافه کرد که این نرخ برای دیگران بود بنابراین تنها حدود 1 درصد است.

و رئیس جمهور همچنین قول داد برای محافظت از آسیایی-آمریکایی از تبعیض در ابتدا پس از تماس با بیماری “چینی virus.”

“این بسیار مهم است که ما کاملا حفاظت از ما آسیایی-آمریکایی و جامعه در ایالات متحده و در سراسر جهان است. آنها شگفت آور مردم و گسترش ویروس تقصیر خود را در راه هر شکل یا فرم. آنها در حال همکاری نزدیک با آمریکا برای خلاص شدن از آن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im