تهمت می خواهد کومو به ‘مهربان’ در میان coronavirus کمک

رئیس جمهور تهمت استفاده rollicking, گسترده, روز شنبه نشست خبری گفت که چگونه او صدمه دیده است که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در حالی که دست و پنجه نرم با ملت بدترین coronavirus نقاط شده است فاقد قدردانی وزارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است صدمه دیده است که کومو در حالی که دست و پنجه نرم با ملت بدترین coronavirus نقاط شده است فاقد قدردانی وزارت.

“ما با توجه به فرماندار نیویورک بیش از هر کسی تا به حال شده است در یک مدت زمان طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“و من فکر می کنم او را اما … من به تماشای آنچه که او گفت: امروز و این خوب بود. من نمی خواهد می گویند مهربان نبود بخشنده آن خوب بود.”

شهردار de Blasio, هر چند او اشاره شده است “خوب است.”

“من به شما بگویم که خوب شهردار de Blasio,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک تن از تعجب. “او می داند آنچه که ما به او داده است.”

در چند نقطه در ماراتن 105 دقیقه کنفرانس مطبوعاتی تهمت بازگشت به cheerleading به صورت تجربی coronavirus درمان — حتی داوطلبانه خود را به عنوان یک موضوع آزمون.

“در واقع من ممکن است آن را خودم او گفت:” ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. “من به درخواست دکتر من در مورد آن.

“ما در حال شنیدن واقعا داستان های مثبت و ما در حال ادامه برای جمع آوری داده ها,” او گفت:, دارو, است که همچنین تجویز شده برای بیماران با شرایط مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس.

“وجود دارد یک مطالعه که می گوید: افراد مبتلا به لوپوس هستند ابتلا به این ویروس وحشتناک … این یک بازی تعویض اگر آن را چک کردن.”

FDA تایید این دارو برای استفاده در coronavirus بيماران به صورت اورژانس در این هفته — و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وجود 29 میلیون دوز از آن را در ملی ذخایر.

رئيس جمهور در زمان یکی دیگر از نرم افزار در سابق نیروی دریایی کاپیتان برت Crozier که سرنگون شد به عنوان فرمانده یو اس اس تئودور روزولت در هفته گذشته پس از یک COVID-19 شیوع از طریق کشتی.

“او نوشت: نامه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “پنج صفحه: نامه ای از یک کاپیتان. و این نامه در همه جا بود… این نیست یک کلاس ادبیات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که توافق “100 درصد” با نیروی دریایی تصمیم به گزاف گویی Crozier پس از تقاضای خود را برای دریافت درمان برای خدمه خود را عمومی ساخته شده است.

و او در دفاع از خود جمعه شب شلیک مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی که اجازه ناشناس whistleblower شکایت علیه نسبت ناروا داده و به کنگره راه اندازی خود را استیضاح محاکمه.

“این تصمیم من. من حق مطلق,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اتکینسون را اخراج. “که مرد بود یک رسوایی به IGs, او در مجموع رسوایی است.”

او یک بار دیگر مشت کردن در خلاف کاران که تا هنوز علنا نام برای پر کردن گزارش خود را بر اساس شایعاتی در مورد یک تماس و تهمت به رئیس جمهور اوکراین.

“شما می دانید که خلاف کاران است و پس از انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “و رک و پوست کنده کسی باید به شکایت خود است.”

اما او تبدیل به غور و تعمق هنگامی که صحبت کردن در مورد آینده تعطیلات عید پاک که روز یکشنبه آغاز زمانی که مسیحیان جشن یکشنبه نخل.

“من گفتم شاید ما می تواند اجازه می دهد که چیزی ویژه برای کلیساها شاید خارج” او mused.

اما او گفت که خطر گسترش COVID-19 باقی مانده است بیش از حد بزرگ است.

“من قصد دارم به تماشای [کلیسا] بر روی یک کامپیوتر در یک لپ تاپ,” او گفت:. “چه غم انگیز آن است که ما باید عید پاک و یکشنبه نخل و تماشای مردم در لپ تاپ خود را?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de