رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی هشدار آلاباما است که می تواند ضربه طوفان دوریان سپتامبر گذشته و شش روز او و کاخ سفید را صرف دفاع از آن پیام — موجب غم و اندوه و خشم در میان مقامات فدرال به تازگی فاش ایمیل نشان می دهد.

“همه ما [خدمات ملی آب و هوا] کارکنان … کاملا وضعیتی وخیم بیش از این” دستیار وزیر بازرگانی تیم گالودت نوشت: در یکی از 1000 تا ایمیل های به دست آمده توسط BuzzFeed News.

“این دولت فرسایش اعتماد عمومی … برای آشکار سیاسی بازیابی از یک بیمار به پایان رسیده و مبهم نظر از رئیس جمهور” شکایت کریگ مک لین یک NWS دستیار مدیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سپتامبر. 1 که پنج کشور از جمله آلاباما خواهد “به احتمال زیاد ضربه بسیار سخت تر از پیش بینی” توسط دسته 5 طوفان که ویران باهاما.

سه روز بعد تهمت مشترک با خبرنگاران یک نقشه نشان دادن یک طوفان آهنگ که تا به حال تمدید شده است شامل آلاباما با یک خط کشیده شده در Sharpie.

“کمک!!!” دنیس Feltgen آژانس سخنگوی ایمیل دیگر رسمی در سپتامبر. 4 در پاسخ به درخواست مطبوعات برای روشن شدن در تغییر نقشه, BuzzFeed نوشت.

NWS در بیرمنگام علا. با صدور یک صدای جیر جیر در تناقض رئیس جمهور — راه اندازی روز از تمسخر در مطبوعات و بیانیه ای از سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره disavowing زمینه دفتر پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de