مغلوب ساختن پیشی جستن مخرب ترین 2020 سلاح خواهد شد برنی Bros خودی می گویند

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مخفی سلاح در برابر جو بایدن خواهد بود برنی Bros.

“برنی ساندرز حامیان شده اند تخمگذار زمینه را برای بسیاری از خطوط حمله است که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خواهد شد با استفاده از در برابر جو بایدن در کل” ارشد تهمت کمپین خودی گفت: پست. “از خود سریال نادرستی به او آشکار مسائل به تلاش های خود را برای کاهش امنیت اجتماعی است. ما در حال رفتن به یک روز زمینه.”

در طول سال 2020 مقدماتی هیچکس چاقو برای بایدن شد واضح تر از ساندرز’ هار حامیان آنلاین و در چپ رسانه ها.

بازتاب انتقادات آنها در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 برنی Bros رنگ و لعاب به بایدن برای اینکه به اندازه کافی به سمت چپ بر روی تعدادی از مسائل هسته ای: بهداشت و درمان است که آنها می گویند را ترک کنند 10 میلیون آمریکایی بیمه به عنوان مخالف به ساندرز’ “مدیکر برای همه”; بایدن را برای رای دادن به جنگ عراق در سال 2003 و chumminess با میلیاردرهای و SuperPacs.

در تلاش برای دادگاه برادران این بایدن کمپین این هفته اعلام کرد که او در تماس خواهد بود برای کاهش مدیکر واجد شرایط بودن به 60 و لغو بدهی وام دانشجویی برای برخی از فقیر و با درآمد متوسط خانواده ها است. تلاش این بود که به سرعت محکوم کرد به عنوان محزون می خوانی کافی توسط Sandernistas — از جمله خود ملی سابق مطبوعاتی وزیر Briahna شادی خاکستری است.

دیگر انتقاد می رود برای jugular.

“تاپیک خیلی صحبت های آنلاین به خصوص در میان برنی ساندرز هواداران در مورد اینکه آیا جو بایدن در کاهش شناختی که آیا او تا به زوال عقل, به همین دلیل او خیلی داغون” الجزیره دانشمند و ساندرز uberfan مهدی حسن گفت: در 9 مارس تصویری. “در حال حاضر من دکتر هستم. من قصد ندارم به یک تشخیص پزشکی به غیر از به می گویند که نظر خود را بیان و حافظه خود را وجود دارد به وضوح شده است بسیاری از کاهش در سال های اخیر است.”

این ویدئو منتشر شده نزدیک به یک هفته پس از ساندرز’ سقوط در سه شنبه است بازتوییت شده است بیش از 6000 بار و متصلب تا بیش از یک میلیون بازدید در پنج هفته.

“ما یک برگه در حال اجرا در اینجا در مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد انتخاباتی مهدی حسن های بسیاری را در نوع سهم” خندید کمپین خودی گفت: تیم مغلوب ساختن پیشی جستن — که پشتکار اجتناب با استفاده از D-کلمه هنگامی که صحبت کردن در مورد بایدن — هرگز قرار دادن چیزی به عنوان بی پروا به عنوان حسن ویدئویی.

با ساندرز’ احتمالی خروج تمام اما یک نتیجه گیری برای هفته شده است وجود دارد بسیار handwringing در درون حزب دموکرات بیش از جلوگیری از “Broxit” — مهاجرت ساندرز ” ترین مؤمن و طرفداران.

تهدید و هشدار از ساندرز حامیان در سراسر اولیه هیچ غیر فعال کنید. در سال 2016 12 درصد از آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تجزیه و تحلیل توسط تعاونی کنگره انتخابات مطالعه است. تمام گفته 216,000 برنی رای دهندگان روشن طرف در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین — مراتب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 77,744 رای در ترکیب حاشیه پیروزی در آن نوسان متحده است.

وجود دارد همچنین تعداد بی حد و حصر ساندرز مرگ-hards که در خانه مانده و یا پیچ و مهره ای به حزب سبز. در میان آنها خاکستری بود که علنا اعتراف به رای گیری برای جیل استین بیش از کلینتون در سال 2016.

برادران عمدتا بی اعتنایی تلقی کردن هر گونه مسئولیت برای آینده تهمت حمله تبلیغات علیه حزب دموکرات نامزد.

“که نقطه اصلی و من فکر می کنم هر کسی درمان مشروع و عادلانه انتقاد طول اولیه به عنوان کمک به حریف در انتخابات عمومی است که ریاکارانه” گفت: اردن Uhl یک پیشرو فعال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de