توا Tagovailoa دارای virtual pro روز: ‘سلامت خود را فقط خوب’

توا Tagovailoa عامل می گوید کارفرمایی سالم است و آماده خواهد بود برای اردوگاه های آموزشی.

Tagovailoa برگزار مجازی pro روز با سابق NFL quarterback ترنت Dilfer روز پنج شنبه پس از, سابق, آلاباما, ستاره های شخصی pro روز لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس. تصویری از Tagovailoa را تمرین خواهد شد و فرستاده شده به تیم NFL.

Tagovailoa مجروح او هیپ on Nov. 15 و تا به حال پایان فصل عمل جراحی دو روز بعد. او انتظار می رود که در میان پنج میدارد در پیش نویس NFL در اواخر این ماه.

“سلامت خود را فقط خوب” عامل Leigh استاینبرگ گفت: آسوشیتد پرس. “وجود دو پزشک که او را دیده دکتر لایل قابیل (آلاباما جراح ارتوپدی) و دکتر تراشه Routt که انجام عمل جراحی است. هر دو گفته اند که او سالم است و او خواهید بود پر جنب و جوش و آماده برای رفتن به اردوگاه های آموزشی و احتمال عود بسیار کم است.”

پزشکان پاک Tagovailoa به اجرا و شروع فعالیت های فوتبال در مارس 9 و او شده است آموزش با Dilfer که برنده سوپر جام با Baltimore Ravens.

“او در حال اجرا در اطراف او را تندرست در اطراف با انرژی بالا” استاینبرگ گفت.

Tagovailoa جایگزین Jalen لطمه می زند و در ژانویه 2018 و بسیج آلاباما به پیروزی بر گرجستان در مسابقات قهرمانی ملی بازی. او برنده این شروع کار است که سقوط ضرب و شتم لطمه می زند و سپس به رهبری آلاباما به عنوان یکی دیگر از بازی که در آن از دست داد به کلمسون.

Tagovailoa بود Heisman جایزه نفر دوم در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>