تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی است که در اعتراض به سی ان ان پس از شبکه توبیخ او از یک دموکرات تاون هال تنها چند روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر در فوریه. 11.

هفته گذشته سی ان ان اعلام کرد ترکیب تیم برای دو شب تاون هال مجموعه رویداد در نیوهمپشایر در روز چهارشنبه و پنج شنبه. این رویداد قرار است به ویژگی های هشت دموکرات نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور. الیزابت وارن د-جرم.; تاجر اندرو یانگ و میلیاردر دموکراتیک کمک کننده تام Steyer در اولین شب از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt.; سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq, D -, Minn. و سابق رژیم صهیونیستی. Deval پاتریک D-Mass., در شب دوم.

Gabbard بود و به طرز محسوسی از دست رفته از سی ان ان فهرستی با وجود outpolling پاتریک در نظر سنجی های ملی و outpolling پاتریک Steyer و یانگ در نیوهمپشایر. مبارزات انتخاباتی او در حال حاضر مجموعه ای برای برگزاری یک تظاهرات در خارج از, New Hampshire محل که در آن CNN سالن شهر برگزار خواهد شد در پاسخ به دعوت.

“این تلاش به سکوت Tulsi بزرگتر از یک نفر — آن را در حق ما به عنوان رای دهندگان به شنیدن از همه نامزدها و به صدای ما نشان داده شده است. هیچ نهاد باید مجاز به گرفتن دور با سانسور دموکراسی: به همین دلیل ما در حال ایستاده به سی ان ان در چهار شنبه, فوریه 5th, خواستار, که صدای ما شنیده می شود ، ” Gabbard کمپین گفت.

سی ان ان بلافاصله پاسخ به فاکس نیوز’ درخواست برای نظر.

“ما رسیده اند من فکر می کنم بیش از یک بار دریافت کردیم بدون هیچ توضیحی. من حتی نمی فکر می کنم ما بدست یک پاسخ به تاریخ در مورد اینکه چرا آنها به استثنای اولین زن مبارزه با کهنه تا کنون به اجرا برای رئيس جمهور تنها از رنگ در مسابقه” Gabbard گفته فاکس نیوز در هفته گذشته.

دو نامزد دیگر که برنامه ریزی شده برای شرکت در سی ان ان سالن های شهر در حال سناتور. مایکل بنت D-Colo., و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. معلوم نیست اگر آنها دعوت به شرکت کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im