Tupperware سهام جست و خیز کردن با 45 درصد

Tupperware مارک Corp. در زمان یک شارژ در سه ماهه چهارم که از بین برود سود و گفت که انتظار دارد در سه ماهه جاری به طور ضعیف تقاضا در اندونزی و هند و آمریکای شمالی ارسال سهام آن پایین 45 درصد است.

ذخیره سازی کانتینر ساز در سه ماهه اول فروش پیش بینی رشد از دست رفته استریت با توجه به برنامه ریزی بسته شدن یک کارخانه است که در خدمت اروپا است.

بدبینی پیش بینی سایه انداختن بر روی این شرکت در سه ماهه چهارم درآمد که ضرب و شتم برآورد تقاضا در برزیل و مکزیک.

اورلاندو فلوریدا.-بر اساس Tupperware گفت: تغییرات اخیر در آمریکا قانون مالیات منجر به $375 میلیون شارژ در سه ماهه چهارم منجر به $326.5 میلیون از دست دادن خالص از درآمد خالص از $79 میلیون سال قبل.

به استثنای موارد این شرکت به دست آورده $1.59 هر سهم 9 سنت جلوتر از بازار برآورد.

Tupperware گزارش یک سورپرایز 2 درصد افت در فروش برای $588.6 میلیون در حالی که تحلیلگران انتظار داشتند افزایش 0.7 درصد به $605.4 میلیون, با توجه به تامسون رویترز.

Tupperware سهام افت مشخص بدترین حالت آن یک روز پس از رها کردن جولای 26, 2017.

مستقیم فروش شرکت که بانک ها در زنان خانه دار به فروش محصولات خود گفت: متوسط “فروشندگان فعال” نیز با کاهش 3 درصد در سه ماهه عمدتا به دلیل فروش آن Beauticontrol, زیبایی, کسب و کار در ماه دسامبر.

Tupperware گفت: انتظار می رود فروش به گسترش بین 1 درصد و 3 درصد در سه ماهه اول پایان 31 مارس در مقایسه با تحلیلگران تخمین می زنند از 3.7 درصد رشد داشته است.

این شرکت اعلام کرد در ماه اکتبر این برنامه ریزی برای شاتر تولید و عرضه زنجیره ای گیاه در فرانسه با فشار از تاثیر انتظار می رود در ماه ژانویه است.

تنظیم درآمد برای سه ماهه اول انتظار می رود که بین $1.01 و $1.06 هر سهم این شرکت گفت: کمتر از تحلیلگران برآورد متوسط $1.11 با توجه به تامسون رویترز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de