تلویزیون نویسنده می گوید پزشکان ” بدون شک او تا به حال coronavirus با وجود منفی آزمون

یک تلویزیون بریتانیا نویسنده می گوید پزشکان او را “بدون شک” که او coronavirus با وجود دو آزمون آینده را منفی اعلام کردند.

Dominic Minghella — که ایجاد شده در انگلستان نشان می دهد “Doc Martin — نوشت: در یک پست وبلاگ برای زمانی است که اگر چه هیچ کدام از تست مثبت بودند و همه از علايم “سازگار” با بیماری مرگبار.

“هیچ ایده اگر تست معیوب و یا برخی از دیگر مشکل” Minghella گفت. “من تا به حال سی تی اسکن و نتایج حاصل از آنها که به من داد به خانه می برد و آن را ‘سازگار با Covid-19.’ با علائم پزشکان در هیچ شک و تردید.”

53 ساله گفت که او برای اولین بار توسعه یافته لرز یک شب که او اشتباه برای تبدیل گرمای بیش از حد کم است. اما به زودی او را توسعه 102-درجه تب و عجیب و غریب طعم فلزی در دهان خود و همچنین تنگی نفس.

“من در حال حرکت, اما زمانی که من شروع به درک که من از نفس افتاده” او گفت:.

او گفت که او با عجله به کالج کینگ بیمارستان در لندن جایی که او تحت نظارت در coronavirus بخش است.

“در حال حرکت از طریق بیمارستان که من می دانم که معمولا به پرتکاپو بود به طوری عجیب و غریب,” هیچ کس در هر نقطه. هر درب قفل شده است. بدیهی است که وجود دارد مردم در پشت درهای جایی بی سر و صدا تلاش برای زندگی بی سر و صدا نظارت فقط در مورد زندگی. عجیب و غریب غایب-حضور.”

اما پس از دو روز از آزمایشات پزشکان قادر به تایید می کنند که او تا به حال ویروس.

“بدون شک وجود دارد آن را Covid-19 اما من تا به حال دو آزمون است که نمی آن را تایید,,” او گفت:. “من شنیده ام یک مرد در همان بخش که تا به حال به سه قبل از آن تایید شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>