دوقلوها مینه سوتا می تواند خروج از Mookie بتی تجارت فیلمهای آخر این هفته ترک Boston Red Sox و لس آنجلس داجرز به شکل پیچیده معامله خود را.

این پست را Joel شرمن گزارش دوقلوها خواسته اند برای یک قطعنامه توسط شنبه به سه تیم ایران است که میله میله به دیدن مینه سوتا به دست آوردن داجرز پارچ Kenta Maeda و ارسال بالا چشم انداز و پارچ Brusdar Graterol به Red Sox.

معامله است که در اطراف محور بتی در حال نقل مکان به داجرز محقق سهشنبه اما متعاقب آن پزشکی بررسی نشان داد نگرانی در مورد Graterol حق تبادل بازو.

که منجر بوستون به درخواست دوقلوها دیگر بالا پایان چشم انداز که باعث شده است که یک دست انداز در ایران.

دوقلوها’ نقش در مقابله شد برای کمک به ایجاد پول کار بین Red Sox و Dodgers — در علاوه بر این به 27 ساله AL MVP بوستون شد ارسال داجرز پارچ دیوید قیمت که بدهکار است $96 میلیون بیش از سه فصل است.

بتی که برنده MVP آل و سری جهانی در سال 2018 توافق به یک $27 میلیون حقوق و دستمزد برای سال 2020 (یک رکورد برای یک واجد شرایط داوری بازیکن).

Red Sox که در وسط یک مینی-بازسازی شروع خرید بتی هنگامی که مشخص شد او به احتمال زیاد خواهد وارد آژانس رایگان.

حدس و گمان وجود دارد بتی می تواند کسب درآمد تا 400 میلیون دلار در بازار آزاد که او را دومین بالاترین پرداخت بازیکن بیس بال پشت مایک ماهی قزل آلا (12 سال $426 میلیون مقابله با فرشتگان).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی