سهام توییتر افزایش یافت و بیش از 18 درصد پنج شنبه پس از, شبکه اجتماعی, گزارش و بزرگترین آن-تا کنون کاربر رشد در سه ماهه.

نیش می زنند به اندازه ارتباطات پلت فرم همچنین شرکت به طور متوسط سالانه 1 میلیارد دلار در درآمد سه ماهه برای اولین بار بیش از وال استریت انتظارات در میان تلاش های خود را بیشتر کاربر پسند در بخش بین بردن رباتها و دیگر بازیگران بد. توییتر اقدام به جذب کاربران جدید توسط ساخت آن را آسان تر برای مردم را به دنبال موضوعاتی که مورد علاقه آنها و برای جلوگیری از سوء استفاده و پاسخ.

تلاش های خود را افزایش میانگین monetizable روزانه کاربران فعال (mDAU) — معنی کاربرانی که تبلیغات را ببینید زمانی که آنها با استفاده از پلت فرم به 152 میلیون در سه ماهه بالاتر از 126 میلیون سال قبل. تحلیلگران به حال شده است در انتظار mDAU از 147.5 میلیون دلار است.

درآمد رشد 11 درصد در سه ماهه چهارم هدف قرار دادن $1.01 میلیارد و ضرب و شتم وال استریت را پیش بینی درآمد حاصل از $996.7 میلیون. آگهی های درآمد نیز تا 12 درصد سال بیش از سال به $885 میلیون.

خبر خوب به نظر می رسد سنگین تر بودن توییتر سود را از دست ندهید برای سه ماه به پایان رسید و در ماه دسامبر. سان فرانسیسکو شرکت گفت: آن کشیده 25 سنت به اشتراک گذاری آخرین سه ماهه تا 17 درصد اما کمتر از انتظارات از 29 سنت به اشتراک بگذارید.

سهام توییتر شد تا 18.2 درصد از صبح پنجشنبه در $39.42.

قبل از شنبه سهام بوده است تضعیف — پایین تر از 17 درصد بیش از شش ماه گذشته. کاهش لگد در ماه اکتبر زمانی که توییتر گفته شده است داشتن مشکلات با یک ویژگی است که اجازه می دهد تا تبلیغ به ببینید که چگونه موثر مبارزات انتخاباتی خود هستند — باعث برخی از تبلیغات به جلو و عقب صرف کاهش درآمد.

سرمایه گذاران همچنین مجازات سهام در ماه دسامبر پس از توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی نشان داد برنامه ریزی برای حرکت به آفریقا برای تا آنجا که شش ماه شروع بعد از این سال.

در روز پنج شنبه دورسی به نظر می رسد سعی کنید به هر گونه سوال در مورد برنامه سفر در سخنان افتتاحیه خود زمانی که او در مورد ساخت توییتر بیشتر نیروی کار جهانی است که اجازه خواهد داد که هر کسی از جمله خود به کار از هر نقطه.

“ما را قادر می سازد هر کسی به کار در توییتر,” او گفت:. “تمرکز ما در سان فرانسیسکو است که ما را در خدمت نه دیگر هیچ و ما تلاش خواهد کرد به مراتب بیشتر توزیع نیروی کار که ما استفاده خواهد کرد برای بهبود ما اعدام است.”

به سمت پایان تماس شنونده خواسته دورسی مورد خاص برنامه سفر. او منحرف سوال با صحبت کردن دوباره در مورد برنامه های خود را به اجازه دهید کارکنان کار از هر نقطه.

“ما در حال رسیدن به یک استخر استعداد که انتظار بسیار بیشتری از راه دور کار انتظار دارد به کار در خارج از کالیفرنیا و در خارج از سان فرانسیسکو و ما باید ساختمان شرکت ما که در اطراف” او گفت:. “من ساخته نشده و هیچ برنامه ای فقط رتبهدهی نشده است برای این سال, اما من انتظار دارم که من سفر خواهد کرد و من فکر می کنم که ما نیاز به کشف کردن چگونه برای ساخت یک شرکت است که توزیع شده است که بر دوش مناطق, اما از آن است که مزیت آنها است.”

توییتر گفت: این امر شروع ضعیف توییتهایی حاوی دستکاری و یا فریب آمیزی ویرایش انواع رسانه ها با یک “غلط” برچسب هشدار دهنده و حذف چنین رسانه اگر آن را به احتمال زیاد به علت آسیب برساند.

پیش از آن در سه ماهه آن را ممنوع تبلیغات سیاسی تبدیل شدن به یکی از اولین شبکه های اجتماعی به موضع در گمراه کننده و یا اطلاعات نادرست مربوط به مبارزات سیاسی.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im