توییتر اعتصاب مقابله با فعال سرمایه گذار برای حفظ جک دورسی به عنوان مدیر عامل

توییتر اعلام کرد آتش بس با میلیاردر Paul خواننده صندوق های تامینی الیوت مدیریت است که اجازه خواهد داد که جک دورسی باقی می ماند, مدیر اجرایی, تنها یک هفته پس از یک گزارش که در صندوق بود که به دنبال بیرون راندن او.

دوشنبه اطلاعیه همچنین نشان داد که تکنولوژی سرمایه گذاری غول Silver Lake Partners خواهد بود 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در توییتر که خواهد شد مورد استفاده برای سوخت $2 میلیارد سهم خرید مجدد برنامه.

ایگون دوربان شریک مدیریت دریاچه نقره ای و جسی Cohn, شریک در پل خواننده Elliott; منصوب خواهد شد به توییتر را از هیئت مدیره.

دورسی که همچنین مدیر عامل این شرکت پرداخت مربع rankled سرمایه گذاران در ماه نوامبر زمانی که او اعلام کرد او را به صرف تا آنجا که شش ماه از سال این کار از آفریقا — یک صدای جیر جیر او به نام “یک اشتباه” هفته گذشته است.

اما روز دوشنبه انتشار تا به حال توییتر مدیره آمدن به دفاع از مدیر عامل و توییتر co-founder, که تا به حال گزارش شده است بر زمین لرزان به عنوان الیوت به دنبال جایگزین او بیش از این شرکت ضعیف سهام عملکرد در مقایسه با دیگر شبکه های اجتماعی غول.

“ما عمیقا افتخار ما موفقیت و اعتماد به نفس ما در مسیر درست با جک رهبری و اجرایی تیم” Patrick Pichette سرب مستقل مدیر توییتر هیئت مدیره گفت. “به عنوان یک هیئت مدیره ما به طور منظم بررسی و ارزیابی چگونگی توییتر اجرا شده است و در حالی که مدیر عامل شرکت ما ساختار منحصر به فرد است به طوری که جک و بنابراین این شرکت است.”

Pichette خواهد راس یک کمیته موقت بررسی توییتر رهبری ساختار و گزارش هر گونه یافته به هیئت مدیره “بر اساس مداوم.”

CFRA تحلیلگر تحقیقات John Freeman گفت که او احساس بهتری در مورد توییتر در حال حرکت رو به جلو با تشکر از دریاچه نقره ای دخالت اشاره کرد که “آنها به نوبه خود مسائل اطراف راست.”

“من راحت با قضاوت خود را در مورد Dorsey,” او گفت:. “آن دسته از بچه ها واقعا خوب هستند وقتی که می آید به تکنولوژی آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند.”

الیوت کوهن گفت که او “به دنبال به جلو به کار با جک” و هیئت مدیره برای تحقق بخشیدن به “توییتر پتانسیل کامل.”

دورسی نیست از جنگل هنوز اما. Pichette کمیته به اشتراک گذاری نتایج حاصل از آن بررسی عمومی قبل از پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de