توییتر می گوید که کارمندان به محل کار از خانه در میان coronavirus نگرانی

توییتر می خواهد کارکنان خود را به اقامت در خارج از دفتر به طوری که آنها نمی آیند با coronavirus.

اجتماعی-رسانه های غول گفت: همه از آن تقریبا 4,900 کارکنان این هفته به کار از خانه در صورت امکان به عنوان به طور بالقوه مرگبار بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

“هدف ما این است که برای کاهش احتمال گسترش COVID-19 coronavirus برای ما و جهان اطراف ما” سان فرانسیسکو مبتنی بر شرکت گفت: در یک پست وبلاگ در دوشنبه. “ما عامل از فراوانی از احتیاط و نهایت فداکاری به نگه داشتن ما Tweeps سالم است.”

توییتر گفت: کار از راه دور خواهد بود و اجباری برای کارکنان در هنگ کنگ و ژاپن و کره جنوبی در بخشی به دلیل محدودیت های دولت. Coronavirus فرمانی به سرعت در حال گسترش در کره جنوبی در هفته های اخیر و به رهبری ژاپن به طور موقت نزدیک مدارس.

توییتر را به مطمئن شوید شرکت در جلسات و کارهای دیگر هستند “بهینه سازی شده برای کنترل از راه دور, مشارکت” با توجه به پست وبلاگ. این شرکت گفت: این را حفظ خواهد کرد دفاتر باز برای کارکنان است که باید در فضاهای که افزایش عمیق-تمیز و بهداشتی.

Three packs of filtration masks are displayed at Marin Ace Hardware in San Rafael, California.
گتی ایماژ

“معیارهای ما خواهد شد در طول زمان به عنوان ما دریافت اطلاعات بیشتر با ما ارتباط برقرار خواهد به تحت تاثیر قرار Tweeps به عنوان مناسب” توییتر گفت.

توییتر اشاره کرد که در حال حاضر در حال حرکت به سمت یک “به طور فزاینده ای از راه دور” نیروی کار است. مدیر عامل شرکت جک دورسی — که برنامه ای برای حرکت به آفریقا برای زمانی که شش ماه — گفت که او می خواهد برای ساخت یک جهانی برای کارکنان این شرکت به طوری که آن را “نه بر دوش مناطق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de