توییتر می گوید کارکنان به محل کار از خانه بیش از coronavirus نگرانی

توییتر دستور داده است تا کارکنان خود را برای کار از خانه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به رشد.

اجتماعی-رسانه های غول پیکر ساخته شده از صفحه اصلی کار اجباری برای آن تقریبا 4,900 کارمند در سراسر جهان کمتر از دو هفته پس از تشویق آنها به انجام این کار. این شرکت گفت که این یک “مسئولیت برای حمایت از جوامع ما کسانی که آسیب پذیر هستند و در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.”

“ما درک می کنیم این است که یک گام بی سابقه ای اما اینها بی سابقه تایمز” توییتر گفت: در یک پست وبلاگ در چهارشنبه.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت ساعتی کارگران و پیمانکاران که نمی تواند انجام دهد شغل خود را در خانه. آن را نیز بازپرداخت کارکنان برای هزینه راه اندازی یک دفتر خانه مانند میز و صندلی با توجه به پست وبلاگ.

توییتر را نشان نمی دهد چه مدت کار از خانه قیمومیت گذشته خواهد بود.

اما این شرکت گفت: این ارائه منابع برای کمک به کارکنان تنظیم جدید خود را در محیط کار از جمله راهنماهای برای کار در سراسر مناطق و مجازی انجام مصاحبه.

“ما همچنان به اشتراک گذاری اطلاعات ما به عنوان حرکت این تغییرات” توییتر گفت: در پست وبلاگ. “این همه در تعهد به نگه داشتن ما Tweeps و هر کس در اطراف ما سالم است.”

توییتر در میان چند شرکت های فن آوری که خواست کارکنان به محل کار از خانه در حال رشد در میان نگرانی در مورد کوروناویروس که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد همه گیر جهانی در روز چهارشنبه.

گوگل توصیه می شود که تمام کارکنان آن در شمال آمریکا کار از خانه در صورت امکان و Facebook و آمازون داده اند مشابه ارشاد به کارکنان در بخش های خاصی از ما با توجه به انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>