توییتر در حال تست ناپدید داستان از ویژگی های با کاربران

توییتر در اسنپ چت و Instagram در چمن خود را.

شبکه های اجتماعی روز چهارشنبه اعلام کرد که به زودی تست نسخه خود را از “داستان” و یا پست هایی که ناپدید می شوند پس از یک مقدار مجموعه ای از زمان. لقب “ناوگان” در توییتر lingo جدید, ناپدید شدن پست ها خواهد بود که برای اولین بار به غیر از توییت به نظر می رسد بر روی پلت فرم آن است.

داستان است که می تواند طیف وسیعی از فیلم ها به متن به نظر سنجی ثابت کرده اند wildly محبوب پس از Snapchat ایجاد آنها را در سال 2015 و به سرعت کپی شده توسط رقیب Instagram.

ناوگان خواهد شد نشان داده شده در بالا به طور منظم خوراک توییتر و به اشتراک گذاری طراحی مشابه با Instagram and Snapchat داستان. کاربران قادر خواهد بود برای ارسال ناپدید متن و همچنین عکس های Gif و فیلم ها را در ناوگان خود را.

تنظیمات در حال آزمایش است برای اولین بار در برزیل و با توجه به توییتر پست وبلاگ.

“مردم به ما گفته اند در تحقیقات اولیه که به دلیل ناوگان ناپدید می شوند احساس می کنند تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاری گاه به گاه هر روز افکار” این شرکت اعلام کرد. “ما امیدواریم که افرادی که معمولا نمی احساس راحتی Tweeting در استفاده از ناوگان و به اشتراک گذاری گزارشات در مورد آنچه در ذهن خود است.”

اعلام می آید تنها چند روز پس از گزارش آمده است که فعال سرمایه گذار پل خواننده است که به دنبال سرنگونی توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

در میان خواننده اصلی نگرانی های, بر اساس گزارش ها دورسی را تقسیم توجه به نقش خود به عنوان مدیر عامل از هر دو توییتر و پرداخت شرکت مربع و همچنین توییتر متوسط سهام رشد بیش از چند سال گذشته در مقایسه با رقبای خود.

توییتر در حال حاضر به ارزش نزدیک به حدود 28 میلیارد دلار در حالی که Facebook دارای یک درپوش بازار حدود 550 میلیارد دلار است.

سهام توییتر به دست آورد 3.1 درصد در روز چهارشنبه به 36 دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de