دو بستری در برانکس آپارتمان آتش

دو نفر در بیمارستان بستری شدند و یکی دیگر از ترس او از دست داده خانه خود را پس از یک آتش پاره پاره از طریق یک برانکس, آپارتمان, ساختمان, شب جمعه.

سه-زنگ فروغ آغاز شد و حدود 8:57 بعد از ظهر در طبقه بالای این ساختمان شش طبقه در 2528 Cruger خیابان در اللرتن فقط در شرق نیویورک, باغ گیاه شناسی, یک FDNY سخنگوی گفت.

تاریک همدان از دود تیره کل طبقه به عنوان آتش نشانان هدایت همسایگان را به ایمنی.

رابرت استیسی 80 گفت: “تماشای تلویزیون در ششم-طبقه واحد درست در کنار این آپارتمان که در آن آتش آغاز شد زمانی که او متوجه دود ناگهان پر کردن فضای خود را.

“من رفتم برای باز کردن درب و آن همه دود” استیسی گفت. “بنابراین من تا به حال به پرتاب برخی از لباس, در بیرون رفتم سمت پنجره و به بیرون فرار از آتش و آتش نشانی به من کمک کرد پایین.”

شعله های آتش پاره پاره از طریق پنجره ها و پشت بام ساختمان به عنوان آتش نشان مورد نیاز حدود دو ساعت به آتش سوزی تحت کنترل است.

هر دو بيمار منتقل شدند به ژاکوبی مرکز پزشکی با یکی در وضعیت بحرانی قرار FDNY سخنگوی گفت.

Stacy به من گفت که آپارتمان او زندگی کرده بود در دو دهه به شدت آسیب دیده بود.

“این اولین بار است که ما تا به حال آتش سوزی در ساختمان اما این اولین بار است که آپارتمان من کردم تمام آسیب,” او گفت:.

“من اصلا عاشق این ایده از اینکه بی خانمان” استیسی رفت. “من شده اند بی خانمان در 20 سال.”

دود بود و کاملا پوشانده طبقه زیر هم که در آن Rafael Nunez, 42 و دو کودکان و نوجوانان سنین 10 و 18 فرار وحشت زده خود را از پنجم-طبقه آپارتمان.

“دود شد همه جا” Nunez گفت. من می توانم ببینید که در آن من بود. آن را مانند بوی همه سوختن پلاستیک. من رفتم پایین به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم دود. من ترسیده بود. من برداشت کلید و فرار کردن با بچه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de