دو knifed به مرگ در فرانسه در چه پلیس در حال بررسی به عنوان حمله تروریستی

دو نفر knifed به مرگ و پنج مجروح شدند در یک شهر شنبه در آنچه که مقامات در حال بررسی به عنوان یک حمله تروریستی.

چاقو-دارای حق اعمال ضارب دستگیر شد در نزدیکی صحنه حمله در رمانسسورایسر جنوبی از لیون به عنوان او زانو بر روی زمین و دعا در زبان عربی با توجه به فرانسه مبارزه با تروریسم دادستانی است.

این مرد که بوده است نه شناسایی انجام دارویی و نقدی به عنوان قربانیان خود را برای خرید مواد غذایی در سراسر کشور coronavirus مستند.

او خود را آغاز کرد, وحشیانه, ولگردی و قانونی شکنی با برش گلو از یک مرد که به تازگی به سمت چپ برای یک پیاده روی در مقابل قربانی دختر و پسر.

سپس او ساخته شده راه خود را به یک مغازه توتون و تنباکو که در آن او چاقو tobacconist و دو تا مشتریان قبل از ورود به یک قصاب فروشگاه.

وجود او برداشت دیگری چاقو و حمله به یک زن با پایان بلانت از سلاح به عنوان خریداران به دنبال پناه.

دادستانی در بیانیه ای گفت که تحقیقات اولیه نشان می دهد این مهاجم تا به حال “تعیین مرگبار دوره با هدف به طور جدی اخلال در نظم عمومی از طریق ارعاب یا ترور” بی بی سی گزارش داد.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: “نفرت انگیز” حمله می افزاید: به مشکلات این کشور در حال حاضر رو در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“افکار من با قربانیان این حمله در رمانسسورایسر و همچنین زخمی ها و خانواده های آنها” پاکسازی توییتی. “همه نور ریخته شود در این عمل نفرت انگیز…”

مظنون به حال هیچ اسناد و مدارک هویتی اما ادعا می شود سودان و متولد شده اند در سال 1987 با توجه به دادستان. یکی از آشنایان خود را نیز بازداشت شده اند.

در حالی که در جستجوی مظنون اصلی این حمله مقامات یافت دستنویس اسناد و مدارک که شامل بحث در مورد دین و شکایت در مورد زندگی در یک “کشور از كافران” فرانسوی, مقامات گفت.

حملات خود جلب کرد پاسخ از 100 پلیس و 45 آتش نشان. فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner وارد بعد برای صحبت با مغازه داران توصیف این حادثه به عنوان یک عمل تروریستی به گفته بی بی سی.

“صبح امروز یک مرد سوار بر یک تروریست, سفر,” او گفت:.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر مهاجم بود و مربوط به گروه های افراطی.

با پست سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>