دو منهتن دبستان, مدارس, نزدیک بیش از coronavirus نگرانی

دو نخبگان منهتن دبستان مدارس بسته خواهد شد جمعه برای “تمیز کردن کامل” با توجه به یک خانواده که تحت نظارت برای coronavirus پست یاد کرده است.

هر دو همه پسران دانشگاهی مدرسه در قسمت فوقانی سمت غرب و همه دختران اسپنس مدرسه در سمت شرق بالا بسته خواهد شد با توجه به پیام های خود را در وب سایت و ایمیل به دست آمده توسط پست.

خانواده نظارت برای این ویروس دارای روابط هر دو مدارس به احتمال زیاد یک کودک حضور در هر یک از موسسات گفته بود این پست.

یکی از پدر و مادر بود و در معرض این بیماری در اخیر بین المللی سفر و خانواده است که در حال حاضر تحت قرنطینه در انتظار نتایج آزمایش با توجه به یک ایمیل دانشگاهی مدرسه مدیر مدرسه لی Levison ارسال شده به اعضای جامعه در روز پنج شنبه.

“خانواده ما اطلاع داد بلافاصله از وضعیت خود و پیروی از پروتکل های توصیه شده توسط وزارت بهداشت و پزشکان خانواده” Levison نوشت: در این ایمیل به دست آمده توسط پست.

مدرسه خواهد شاتر برای “تمیز کردن کامل” گرچه هر دو دولت و شهرستان ادارات بهداشت گفت: خوب بود به ماندن باز Levison اضافه شده است.

“من درک و قدردانی از اضطراب مرتبط با پویا وضعیت در مورد COVID-19 بنابراین در این مثال ما اقدام بسیار محافظه کار به شیوه,” او نوشت.

معتبر اسپنس مدرسه نیز گفت: در آن وب سایت است که این امر می تواند بسته سهشنبه برای “جامع بهداشت کل دانشگاه.”

مدارس در حال انتظار برای بازگشایی در روز دوشنبه.

نه بلافاصله یک درخواست برای نظر اواخر پنج شنبه.

حدود 2800 ساکنان شهر نیویورک تحت قرنطینه برای جلوگیری از گسترش coronavirus و تحت نظارت وزارت شهرستان از سلامت انتخابات گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im