دو زمین ممکن است منجر به نوح Syndergaard آرنج مسائل

شما می توانید مطمئن شوید که از یک چیز. هیچ کس نمی خواهد کار سخت تر به آمده به عقب از تامی جان عمل جراحی از نوح Syndergaard.

“این مرد با این نسخهها کار شبیه هیچ کس دیگری” سابق متس مدیر و زمان مشاور تری کالینز گفت: پست این هفته. “این بچه کار می کرد, خود خاموش شود بهتر است و خواسته همه سوالات در سمت راست.”

این سوال باقی می ماند که چه نوع از پارچ Syndergaard خواهد بود وقتی که او برمی گردد به متس در برخی از نقطه در 2021 فصل و چه خواهد بود زرادخانه خود را. برخی وجود دارد در این بازی که بر این باورند Syndergaard سنگین استفاده از دو درز fastball همراه با اکتان بالا, کشویی کمک به ایجاد خود را از آرنج مسائل در وهله اول.

“هنگامی که من تو را دیدم او را در سنت لوسی و بینگهمتون در راه خود را به لیگ های بزرگ به عنوان یک جوان او تا به حال یک زن به همراه قدرت منحنی توپ رو به افزایش fastball که من می تواند دیده می شود که یک جیم پالمر تام Seaver بالا و پایین نردبان پسر” یک دیده بانی است که به عنوان یکی از بهترین فرشهای ارزیاب در این بازی گفت: پست.

“من همیشه شگفت زده است که او تکامل یافته به پرتاب بسیاری از لغزنده در تلاش به آنها را پرتاب 90-plus-mph در حالی که تلاش برای پرتاب 100-mph fastballs. شاید او را از این یاد بگیرند که خود را fastball و منحنی توپ و changeup از یک پسر قد بلند à la جیم پالمر بالا و پایین نردبان می تواند بسیار موثر و در واقع غالب با بازوی خود را” پیشاهنگ گفت.

Syndergaard 6-پا-6 ارتفاع می تواند کار را به نفع خود. کمتر max-تلاش و بیشتر شکل از زمین است.

“من به یاد داشته باشید پس از او که دوران در لاس وگاس [4.60 در 2014],” پیشاهنگ افزود: “و کسی که از من پرسید ‘آیا شما و تجارت او را؟’ من گفت: “آره به ما. “

Noah Syndergaard
نوح SyndergaardAnthony J. باعث تخریب جهانی

طلایه تیم البته هرگز فرود آمد Syndergaard در تجارت اما طلایه دار باقی می ماند بسیار بالا در Syndergaard حتی پس از تامی جان عمل جراحی است.

“Syndergaard واقعا به توقف با دو seamer” یکی سابق لیگ پارچ که شد تبادل مربی گفت: پست. “این چیزی است که من گفت: متس مردم چند سال پیش. من سعی کردم به آنها هشدار می دهند که دو seamer منجر به آرنج مسائل مربوط به این دلیل آن را فقط می گذارد و استرس بیش از حد بر روی بازوی خود را. او می تواند خیلی بهتر با چهار seamers و استفاده از changeup. و 93-mph لغزنده هستند فقط درخواست برای مشکل. توسعه منحنی توپ.”

با اشاره به یکی دیگر طلایه دار “سخت تر است همیشه بهتر است.”

این معما از این موضوع را با حداکثر تلاش دو seamer. اگر مکانیک زمین مناسب آن خواهد بود یک مشکل نیست. فکر می کنم تام Glavine.

اما از آنجا که خود حداکثر تلاش Syndergaard است که گاهی اوقات در اواخر با دست خود را در تماس و وجود دارد می تواند یک پروناسیون موضوع به عنوان به خوبی.

“او از همگام سازی” یکی سابق تبادل مربی گفت. “ایده آل خواهد بود برای پیدا کردن چقدر تلاش شما نیاز به پرتاب در جهت ضربه دستکش به طور مداوم.”

دقیق تلاش همیشه حداکثر تلاش.

Syndergaard را به اعداد جالب هستند. در سال 2015 با توجه به بروکس بیس بال 25 درصد از Syndergaard رزین شد دو seamers. در سال 2016 که شروع به پریدن کرد به 30 درصد است. صدمات محدود Syndergaard به تنها 30 1/₃ نوبت در سال 2017. از دو سال گذشته برجسته بالا استفاده از دو seamer 33 درصد در سال 2018 و 30 درصد در سال 2019.

در ضمن Syndergaard تکیه بسیار کمتر در چهار درز fastball یک زمین که می توانید آمار از 100 مایل در ساعت. او با استفاده از آن 29 درصد از زمینهای فصل گذشته و 21 درصد در سال 2018 است. در 2015, او با استفاده از چهار seamer 36 درصد و در سال 2016 آن را 29 درصد است.

شاید بیشتر از چهار seamers و کمتر وزنه راه رفتن است.

Syndergaard رفت به بیشتر های سنگین استفاده از دو seamer اواخر شکستن زمین هنگامی که آن را به خوبی اجرا شده چرا که او در حال اجرا را کوتاه تر گردش زیرا بسیاری از خود به بالا, چهار-seamers بودند در حال خراب کردن هل دادن تا زمین خود را شمارش. بنابراین حرکت به دو seamer انجام شد سعی کنید او را به طور موثر تر با تعداد زیادی از رزین.

اشاره کرد یکی از استعداد های ارزیاب: “همچنین این احتمال وجود دارد Syndergaard ممکن است خود را کاهش بازوی حافظه و ایجاد گشتاور بیشتر در آرنج خود را. من فکر می کنم اگر او می آموزد به فرمان او چهار-درز fastball بهتر او به موفقیت داشته باشد.”

به اندازه کافی جالب یعقوب deGrom رفته در جهت دیگر.

DeGrom رفته است به استفاده سنگین از چهار درز fastball تنها با 15 وزنه — نه 15 درصد مجموع 15 — پرتاب در سال 2019 و تنها 9.47 درصد از fastballs بودن دو seamers در سال 2018 است. در 2019, 49 درصد از deGrom رزین شد چهار-درز fastballs که 1,554 فتح چهار seamers با توجه به بروکس بیس بال. راه دیگری برای آن قرار داده است 1,539 بیشتر seamers از وزنه.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

هر پارچ است به کشف کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای او را.

یانکی ها ace Gerrit کول خیلی حال غرق وزنه هنگامی که او را به Astros. او انداخت فقط 13 تا از آنها در سال 2019 عنوان را به رایگان آژانس در حالی که پرتاب 2,115 چهار seamers.

“خط پایین این است 92-mph لغزنده که خوب نیست خود را بازوی” ارائه شده دیگر دیده بانی. “مقدار گشتاور [استفاده] تلاش برای پرتاب آن 90-plus mph خوب نیست برای بازوی خود را و شما پرتاب در دو seamer که خشن است. من هرگز نفهمیدم که چرا او توپ منحنی متوقف بودن یک سلاح برای او.”

چون Syndergaard تا به حال مشکل قرار دادن دور hitters با چهار seamer او معطوف به بیشتر از دو seamers. او سریع به آن را انتخاب کنید و تا به حال موفقیت با آن اما در حال حاضر او در قفسه با تامی جان عمل جراحی است.

شاید Syndergaard, 27 می تواند مسیر زیر را دنبال استفان عشق که توسعه گه changeup. عشق به هر طریقی خود را changeup 21 درصد از زمان فصل گذشته در راه به برنده سری جهانی.

وجود دارد بدون شک استعداد و تمایل وجود دارد با Syndergaard. هنگامی که او بازگشت از عمل جراحی Syndergaard باید کشف و توسعه ترکیب مناسب از زمین پرتاب با دقت ثور تندر که او را تبادل سلامت و موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im