دو کشته و پس از گردباد ریپ طریق منطقه در نزدیکی مرکز شهر نشویل

NASHVILLE, Tenn. — حداقل دو گردباد لمس کردن در اوایل روز سه شنبه در مرکزی, تنسی, از جمله یکی که باعث آسیب در نزدیکی مرکز شهر نشویل.

گردباد در نزدیکی مرکز شهر بنا به گزارش باقی مانده بر روی زمین را به گوشه عزلت حدود 10 مایل (16 کیلومتر) در شرق شهرستان.

افسران پلیس و ماموران آتش نشانی بودند در پاسخ به حدود 40 ساختمان فرو می ریزد در اطراف شهر, مترو, Nashville, پلیس گفت:.

یک ویدئویی ارسال شده از شرق نشویل نشان داد آنچه به نظر می رسد به خوبی تعریف شده گردباد در حال حرکت به سرعت در سراسر شهرستان. رعد و برق بارها و بارها دیدم در حالی که در بسیاری از شهر بود در تاریکی. این whir باد می تواند شنیده gusting پس از گردباد نقل مکان کرد و دور از چشم.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد که آسیب های گسترده ای به ساختمان لت و پار سیم روی سیم های خطوط برق و سازه که در حال حاضر غیر قابل تشخیص به عنوان گردباد کاهش داده بود آنها را به آوار. یک عکس نشان داد سفید وینیل حصار که افتاده بود ، دیگر نشان داد سقف و دیوار رفته از یک ساختمان است که هنوز هم تا به حال آنچه به نظر می رسد جعبه های انباشته در قفسه.

گزارش نشت گاز مجبور یک تخلیه IMT ساختمان در جرمنتاون جامعه با توجه به WSMV-TV. عکس نشان داد ده ها تن از مردم در خیابان حمل وسایل خود را طولانی نیست پس از گردباد منتقل شده از طریق شهرستان است.

نشویل پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که دو مرگ در شرق نشویل گزارش شده بود به گروه, اما نمی گویند اگر مرگ و میر تایید شد.

دو گردباد هشدار در Putnam County, شرق نشویل گزارش شد یک زمان کوتاه بعد. خدمات ملی آب و هوا گفت: گردباد تایید شد در رادار.

مترو, Nashville, مدارس دولتی گفت: مدارس خواهد بود بسته سهشنبه به دلیل گردباد آسیب. انتخابات و رای گیری سایت در مدارس شد و انتظار می رود برای باز باقی می ماند و همچنین دفاتر منطقه با توجه به توییت از آن حساب رسمی.

Unboard از کمیسیون انتخابات در بیانیه ای گفت: اوایل روز شنبه که اطلاعات در مورد آسیب به مراکز رای گیری در حال جمع آوری پارلمانی برای سه شنبه. هر رای دهنده در Davidson County که حوزه اختصاص داده شده است نهفته ممکن است رای در کمیسیون انتخابات دفاتر بیانیه ای گفت:. برگزاری انتخابات پارلمانی در زمان های مختلف شروع 7 صبح CST بسته به این شهرستان است.

طوفان سیستم هوا را جدا گردباد مخرب باد و تگرگ های بزرگ رسانه های خبری گزارش شده است. باران سنگین بود و انتظار می رود به تاثیر سواحل خلیج فارس متحده در طول چند روز آینده با توجه به WTVF-تلویزیون.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از صدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de