دو سوم از coronavirus بیماران بهبود پس از مواد مخدر remdesivir مطالعه می گوید:

بیش از دو سوم از شدت بیمار COVID-19 بيمار دیدم وضعیت خود را بهبود پس از درمان با remdesivir یک داروی آزمایشی در حال توسعه توسط Gilead Sciences, Inc., با توجه به داده های جدید بر اساس بیمار مشاهده است.

این تحلیل منتشر شده در جمعه توسط New England Journal of Medicine, نمی, جزئیات دیگر چه درمان 61 بستری بیماران داده شد و داده ها در هشت نفر از آنها را شامل نمی شد — در یک مورد به دلیل دوز خطا.

در این مقاله نویسنده به نام يافته “امیدوار” اما هشدار داد که آن را دشوار است به تفسیر نتایج حاصل از آنها را شامل نمی شود در مقایسه با یک گروه کنترل که می تواند مورد در یک کارآزمایی بالینی تصادفی. علاوه بر این بیمار اعداد کوچک بودند جزئیات افشا می شود محدود هستند و پیگیری زمان نسبتا کوتاه است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن پیشگیرانه برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

جلعاد ماه گذشته به شدت محدود خود را دلسوز استفاده از برنامه برای remdesivir است و با انجام آن خود را آزمایش بالینی این داروی ضد ویروسی با نتایج انتظار می رود در هفته های آینده. محققان در چین و همچنین ایالات متحده موسسه ملی بهداشت نیز تست مواد مخدر در COVID-19 بيمار.

جدید تجزیه و تحلیل شامل بیماران در ایالات متحده و اروپا و کانادا و ژاپن که دریافت یک دوره 10 روزه از داخل وریدی remdesivir.

قبل از درمان در 30 بيمار در ونتیلاتورهای مکانیکی و چهار شد در یک ماشین است که پمپ خون از بدن بیمار از طریق مصنوعی oxygenator. پس از یک ميانه پيگيري 18 روز و 36 بیماران یا 68% حال بهبود اکسیژن-پشتیبانی کلاس, از جمله بیش از نیمی از 30 بيمار تحت تهويه مکانيکی که تنفس لوله برداشته شود. در مجموع 25 نفر یا 47 درصد بودند از بیمارستان مرخص. هفت بيمار 13 درصد از کل درگذشت.

دوازده بيمار 23 درصد تا به حال عوارض جانبی جدی از جمله چند عضو-اختلال سندرم شوک سپتیک و حاد کلیه میشود.

“ما مشتاقانه منتظر به نتایج حاصل از مطالعات بالینی کنترل شده به طور بالقوه اعتبار این یافته ها” نوشته دکتر جاناتان Grein مقاله سرب نویسنده و مدیر بیمارستان اپیدمیولوژی در Cedars-Sinai Medical Center لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de