تیلنول افزایش فروش شرکت در coronavirus نگرانی

Johnson & Johnson است شاهد افزایش تقاضا برای آن تیلنول ضد درد قاتل و دیگر محصولات مراقبت از خود شرکت گفت: در روز جمعه به عنوان گسترش جهانی coronavirus دهید مردم به سهام تا در ملزومات است.

این شرکت که همچنین باعث می شود گروه کمک و Listerine شستن دهان گفت که حمل و نقل آن سهام در یک “شیوه ای کنترل شده” است و ساخت آن تا به حال سایت های ramped تا تولید برای اطمینان از عرضه است.

J&J گفت: پیش بینی کمبود تیلنول یک استفاده می شود معمولا دارو برای سردرد و تب حتی اگر مواد مخدر “ممکن است به طور موقت اجرا از سهام در یک مکان.”

ترس از کمبود برخی از داروها پدید آمده پس از شیوع کروناویروس wreaked ویران در زنجیره تامین و تکثير شدند در هفته گذشته بعد از هند به جهان اصلی تامین کننده داروهای ژنریک محدود صادرات برخی از مواد تشکیل دهنده و همچنین به عنوان دارو از جمله پاراستامول شناخته شده به عنوان تیلنول در ایالات متحده است.

J&J همچنین گفت که در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای به حداکثر رساندن دسترسی خود مصرف کننده محصولات.

Coronavirus که سرچشمه در ووهان چین سال گذشته به بیش از 100 کشور و کشته شدن بیش از 5000 نفر در سراسر جهان جرقه عجله برای چنین اقلام روزمره به عنوان کاغذ توالت و غذاهای بسته بندی شده.

داروخانه های زنجیره ای Walgreens چکمه داد و سوپر مارکت های زنجیره ای Kroger در روز پنج شنبه قرار می گیرد خرید محدودیت برای ایجاد ثبات موجودی.

Kroger قرار محدودیتی در تعداد از سرماخوردگی و آنفولانزا و محصولات بهداشتی در هر سفارش در حالی که Walgreens گفت که محدود کردن دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و پاک کننده ها, ماسک صورت دست عفونی دماسنج و دستکش به چهار هر در هر مشتری.

این شرکت همچنین گفت که اکثریت آن را جهانی پزشکی دستگاه تولید شد و در حال اجرا و یا در نزدیکی ظرفیت های طبیعی و که آن را نمی کند و انتظار می رود شیوع این بیماری به علت هر گونه اختلال در عرضه آن از داروها.

J&J در گفت و گو با تداوم کسب و کار برنامه در محل در سراسر زنجیره عرضه جهانی آن شبکه از جمله حفظ موجودی در مراکز توزیع و دور از مناطق پر خطر و گفت که نظارت بر عرضه و تقاضا و سطح.

سهام J&J شد تا 2.7 درصد در بعد از ظهر معاملات به $128.75.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im