اگر تام بردی ندارد سر در سراسر کشور این شارژر دارای یک کارفرمایی گزینه ای بسیار نزدیک به خانه.

روز پس از این شارژر رسما با تقسیم دیرین کارفرمایی فیلیپ رودخانه سر مربی آنتونی لین صحبت بسیار بسیار از 30 سال پشتیبان و کارفرمایی Tyrod تیلور.

“Tyrod تیلور heck از یک کارفرمایی,” لین گفت AM 570 لا ورزشی در ای اس پی ان. “ما نمی تواند بهتر پشتیبان گیری در حال حاضر و در حال حاضر او یک فرصت برای شاید تا به یک شروع کند.”

ویرجینیا تک محصول انتخاب شده توسط کلاغ در دور ششم از سال 2011 پیش نویس NFL. او چهار سال را صرف تهیه نسخه پشتیبان از جو Flacco قبل از امضای قرارداد با این اسکناس در سال 2015. او بلافاصله خود را به نام استارت شد اما گرفتار صدمات در سال 2017 شد و در نهایت معامله به قهوه ای در مارس سال 2018 است.

تیلور امضا دو سال 11 میلیون دلار قرارداد با شارژر قبل از فصل گذشته و پیوست شد با لین که یک عضو از صورت حساب کارکنان مربیگری از سال 2015 تا 2016 به عنوان دستیار سر مربی و سپس حمله هماهنگ و موقت سر مربی وقتی رکس Ryan اخراج شد.

Former Buffalo Bills quarterback Tyrod Taylor throws a pass during the AFC wild-card game against the Jacksonville Jaguars.
سابق Buffalo Bills کارفرمایی Tyrod تیلور می اندازد یک پاس در لیگ وحشی-کارت بازی در برابر Jacksonville Jaguars.آیکون Sportswire via Getty Images

“من تا به حال Tyrod قبل از اینکه [در بوفالو] و من می دانم آنچه این مرد جوان به ارمغان می آورد به جدول در عبور از بازی و در حال اجرا بازی” لین گفت. “وجود دارد برخی از بچه ها که می تواند برنده از جیب اما زمانی که شما نگاه در اطراف لیگ بیشتر از این بچه ها تلفن همراه quarterbacks که می تواند حرکت کند. … به طوری که فقط در جهان است که ما در حال حاضر — شما می توانید چیزهای بیشتر و بیشتر برش لبه [با تلفن همراه و کارفرمایی].”

شارژر بوده است نزدیک به بردی که در مجموعه ای به آمار آژانس رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای او آمده مارس 18. این پرستان باقی می ماند مورد علاقه به حفظ بردی اما شارژر’ لس آنجلس موقعیت و پتانسیل مدعی وضعیت کمک کرده گریس آسیاب شایعه.

تیلور به نظر می رسد در هشت بازی این سال در طول mop-تا وظیفه و تکمیل چهار نفر از شش پاس با یک زمین نشستن کامل هواپیما. لین به طور خاص زمان پشتیبان گیری خود را کم گردش مالی درصد. تیلور ثبت شده فقط شش گردش در سال 2017 زمانی که او در گذشته به عنوان یک نویسنده. تیلور تلاش کمک کرد صورتحساب را اولین postseason ظاهر در 18 سال است.

“یکی از چیزهایی که او به خوبی مراقبت از فوتبال است. من معتقدم هر سال او آغاز شده است در این لیگ او شده است شماره 1 کارفرمایی در مراقبت از فوتبال است. من اعتقاد دارم که بیشتر بازی ها را از دست داد از برنده. بنابراین اگر ما فقط می تواند مراقبت از فوتبال و آن را به دور خواهیم بود OK” لین گفت.

رودخانه ها به پایان رسید 2019 فصل با 20 interceptions پشت تنها Jameis وینستون و بیکر میفیلد برای ترین در لیگ.

این تیم اعلام کرد متقابل فراق از راه با خود دیرین استارت در فوریه. 10.

“ما در بسیاری از مسائل با فیل و جایی که او در کار خود را” لین گفت. “و فیل بود بگو-پس در آن را به عنوان به خوبی. ما به توافق تقسیم می شود. و ما نمی تواند آن را انجام داده اند هر finale یا بهتر است. گفتگو با فیل یکی از بهترین من تا به حال با او می توانم به شما بگویم که.

“من از طرفداران بزرگ خود را. و اگر او تصمیم به ادامه بازی من می خواهم به ریشه آن جوان مرد و [خود] تیفانی; آنها دو ویژه مردم است. اما این فقط زمان است. آن اتفاق می افتد. Brett Favre چپ Green Bay. جو مونتانا ترک 49ers. Peyton Manning چپ ایندی. آن اتفاق می افتد” لین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de