تایسون خشم حمل ‘مداخله الهی’ اعتماد به نفس به دئوتای وایلدر مسابقه برگشت

لاس وگاس — آن را یادآور صحنه ای از “راکی” که در آن آپولو کرید مسطح Rocky Balboa و فکر می کند او به ثمر رساند حذفی تنها به تماشای underdog رقیب منجر به فوت خود را برای ادامه جنگ.

که چه اتفاقی در 12 دور از برگزاری اولین جلسه بین دئوتای وایلدر و تایسون خشم در دسامبر سال 2018 است. این دومین بار وایلدر کاهش یافته خشم در خود جلسه در مرکز استیپلز. هر زمان خشم بلند شدم و 12-دور نبرد برای قهرمانی سنگین وزن در نهایت به پایان رسید و در یک تقسیم قرعه کشی.

آنها را دوباره دیدار شنبه شب در MGM بزرگ باغ آرنا در هنگام شکست سنگین وزن ها در تلاش برای تعیین پادشاه را بدست آورد. این pay-per-view تقلا در حال ارائه توسط ESPN و روباه.

خشم هنوز در نظر گرفته شده مربوط به خط, قهرمان, می گوید که مداخله الهی است که او را خاموش بوم که در رحم, 12th دور زمانی که انگلیسی بود کاهش یافته و تخت در پشت خود را با دست راست و به دنبال آن یک قلاب به سمت چپ از وایلدر از تاسکالوسا.

“من شخصا به دنبال بازگشت در آن من فکر می کنم خدا من رو خاموش بوم به یک دلیل چون مرد دیگری زندگی در این سیاره می رفت تا از آن مشت در دور 12,” خشم گفت: بعد اضافه میکند: “این به اصطلاح بهترین ضر نمی تواند نگه داشتن یک مرد را در 12 دور. این بار من قصد دارم برای دیدن اگر او می تواند تا کف کردن. من فکر نمی کنم او آن را در او را. او یک پسر قلدر جنگنده و زمانی که یک پسر قلدر می شود مورد آزار واقع او در برابر هر زمان.”

البته مبارزان مشاهده تاثیر آن 12th دور متفاوت است. او اغلب در طول ستیز کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه زمانی که آنها رد و بدل چند shoves و بهمن کلامی طعنه.

“اعتبار به وایلدر. او به من با دو تا از بهترین مشت من تا کنون دیده ام در پرتاب 12-دور سنگین وزن مبارزه” خشم گفت. “اما چیزی که وایلدر باید به فکر این است که” من رسید که مرد با بهترین دو مشت من تا کنون پرتاب شده در دور 12 و او.’ “

وایلدر که زدم از قبلی دیگر مخالفان نمی کند آن را به عنوان یک منفی.

“این احساس خوب به زدن او و انداختن او و آن احساس خوب دیدن او ظهور” وایلدر گفت. “مبارزه می کردند تا اعتیاد به مواد مخدره. طرفداران می خواهم برای دیدن knockdowns. هنگامی که شما دست کشیدن از یک مرد و او افزایش می یابد که این باعث می شود نوابغ دعوا. در حال حاضر وجود دارد قرار گرفتن در معرض بیشتر و بیشتر مورد توجه است.”

که بود اولین بار خشم (29-0-1 20 کوس) بدست خاموش بوم. او به دست آورده WBC عنوان با شکست دیرینه قهرمان Wladimir Klitschko در نوامبر 2015. اما پس از آن خشم مواجه می شوند سوء مصرف مواد و سلامت روان مسائل و ballooned به بیش از 400 پوند است. او هرگز خود را از دست داده کمربند در حلقه همین دلیل است که او در نظر گرفته شده است lineal قهرمان. این خواهد بود که ششم مبارزه خود باز گشت و با خشم می گوید خود را بهبود تهویه تفاوت را.

“قبل از اولین وایلدر مبارزه با من از حلقه برای سه سال و من ballooned به 400 پوند,” او گفت:. “این هیچ راز آنچه که من از طریق رفتن. در این زمان من شده است بازی مناسب و فعال برای بیش از دو سال است. من تا به حال پنج دعوا, بازگشت به عقب در حال حاضر.”

Deontay Wilder
دئوتای وایلدرگتی ایماژ

خشم اعتماد به نفس است که او پیش بینی کرده یک دوم دور حذفی خیره کننده اعلام نظر او ممکن است در معرض خود را به وایلدر قدرت مخرب.

“این یک حرکت جسورانه که برای اطمینان حاصل کنید اما ما مبارزه با آتش را با آتش” خشم گفت. “من هرگز از دست یک کتک کاری در گوشهای قبل از. من کار بر روی من 21 حذفی قربانی و این امر می تواند دوست داشتنی به یک 6-پا-7 21 حذفی قربانی در رکورد من.”

بسیار تغییر کرده است پس از اولین جلسه. خشم (29-0-1 20 کوس) امضا 100 میلیون دلار قرارداد با رتبه بالا و ESPN و مبارزه دو برابر بیشتر در لاس وگاس — کسب درآمد آسان حذفی بیش تام شوارتس در ژوئن 2019 و بازمانده بد برش خود را بیش از چشم است که نیاز به 47 بخیه به تصمیم اتو Wallin سپتامبر گذشته. وایلدر (42-0-1, 41 کوس) در ضمن به راحتی زدم Dominic Breazeale و پایین در نقاط زمانی که او متوقف لوئیس اورتیز در مسابقه برگشت در سپتامبر گذشته.

خشم اتحادش را تغییر مربیان برای مسابقه برگشت سوئیچینگ از بن دیویدسون به Javan “Sugarhill” مباشر برادرزاده افسانه ای سالن از شهرت مربی امانوئل استوارد.

“آنچه من برای آخرین بار به وضوح به اندازه کافی خوب نیست بنابراین ما تا به حال به تغییر و نگاه حذفی گفت:” خشم است که به دنبال به فنی تر و تهاجمی تر.

وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر برای هر دو مبارزان.

“ما هر دو رو تا حد زیادی به از دست دادن: 12 سال شکست نخورده سوابق شهرت مشاغل” خشم گفت. “این یک تعریف مبارزه حرفه ای من است. این تصمیم می گیرید بهترین بوکسور عصر ما برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im