UAW پرس خودروسازان برای دو هفته از تعطیلی کارخانه

رئیس ایران خودرو با کارگران در روز سه شنبه شد تا فشار بر خودروسازان دیترویت به شاتر به ما کارخانه برای دو هفته با توجه به حرکت سریع coronavirus و هشدار داد که این اتحادیه می تواند قوی عمل یک طرفه اگر شرکت موفق به عمل بلافاصله.

UAW جمهور روری قمار در نامه ای به اعضای اتحادیه در روز سه شنبه گفت: خودروسازان بود تا بعد از ظهر سه شنبه برای پاسخ به خاموش کردن درخواست یا “ما را در این گفتگو به سطح بعدی.”

قمار نوشت که او تا به حال خواسته خودروسازان در یکشنبه تعطیل ما کارخانه, اما این شرکت خواسته بود برای 48 ساعت به کار کردن جایگزین.

قمار نامه مشخص نیست چه اقدام این اتحادیه را. یک اعتصاب بسیار پرهزینه خواهد بود برای خودروسازان است که ساخت آنها سود آور ترین کامیون ها و وسایل نقلیه سودمند ورزش در آمریکا کارخانه های ارائه شده توسط UAW.

Evercore ISI در یادداشت روز شنبه نشان داد که شش هفته اعتصاب در جنرال موتورز در پاییز گذشته هزینه شرکت $5.4 میلیارد دلار در جریان نقدی آزاد و کاهش تولید توسط 300,000 وسایل نقلیه.

یکی از گزینه خودروسازان می تواند به حرکت دو هفته تعطیلی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه به این ماه است.

قمار نامه به ارمغان می آورد به باز تنش شده اند که نهفته از جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر شروع اجازه می دهد حقوق و مزایای کارکنان به محل کار از خانه به حداقل رساندن احتمال قرار گرفتن در معرض coronavirus.

در همان زمان شرکت های مورد نیاز کارکنان یقه آبی به گزارش وظیفه در کارخانه که در آن هزاران نفر کار جانبی توسط سمت در خطوط مونتاژ همچنین تجمع در اتاق استراحت, سالن های غذاخوری و خطوط را وارد کنید و ترک گیاهان.

در نامه خود به اعضای پارلمان گفت که او به حمایت از “متحدان قدرتمند” در میان میشیگان رهبران سیاسی از جمله لیبریا گرچن Whitmer و ما نماینده دبی Dingell.

جنرال موتورز در پاسخ به قمار را تایید نامه وجود دارد خواهد بود یک جلسه با UAW رهبران بعد شنبه.

به طور جداگانه جنرال موتورز و فورد فاش کرد که هر یک از آنها تا به حال یک کارمند هر دو کار در آمریکا مهندسی مراکز تست مثبت برای کوروناویروس. آنها مشخص شده برای اولین بار تایید موارد coronavirus در میان خودروسازان ” ما کارکنان.

در حالی که جنرال موتورز گفت که آن کارمند را تحت تاثیر قرار بود بر اساس آن در میشیگان ویژگی های مرکز UAW به طور جداگانه گفت: GM کارگر عضو این اتحادیه است.

جنرال موتورز گفت: تیم پزشکی مشغول به کار بود برای صحبت با همکاران که ممکن است تا به حال تماس مستقیم با آلوده کارمند و آنها گفته خواهد شد که به خود قرنطینه برای 14 روز.

GM مقامات آموخته کارمند آزمایش مثبت بسیار مسری COVID-19 بیماری تنفسی در روز دوشنبه پس از شرکت دستور صادر کرده است که حقوق و مزایای کارکنان باید از خانه کار می کنند.

دسترسی به ساختمان که در آن کارمند مشغول به کار محدود بود و ساختمان تمیز بود, GM سخنگوی جیم قابیل روز سه شنبه گفت.

رئیس UAW را GM گروه در بیانیه ای گفت: این اتحادیه با همکاری با جنرال موتورز برای اطلاع رسانی به هر UAW اعضای که باید در قرنطینه.

در فورد, شرکت گفت: یک کارمند مشغول به کار در توسعه محصول در Dearborn, Mich., قرار گرفت به کروناویروس پس از ترک کار چند روز پیش تشخیص داده شد قبل از بازگشت به کار.

“این فرد نیست در محل کار که در آن ساختمان و یا هر گونه دیگر امکانات” فورد سخنگوی T. R. رید روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>