Uber خرید 270,000 بسته Clorox دستمال مرطوب برای رانندگان در میان همه گیر

بارگذاری شده متعهد به خرید 270,000 بسته Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده آن در شهر نیویورک رانندگان آن را به عنوان به دنبال اطمینان بخشیدن به مشتریان است که آن را بی خطر است به عقب بر گردیم در جاده ها ،

بارگذاری خواهد شد ارسال 90,000 بسته های یک ماه برای سه ماه آینده. اکثر رانندگان را به دستمال مرطوب تحویل به طور مستقیم در حالی که دیگران آن را انتخاب کنید از یکی از Uber را Greenlight هاب.

Uber مشتریان که یک ماشین را دریافت خواهد کرد در برنامه اطلاع رسانی است که وجود خواهد داشت Clorox دستمال مرطوب در دسترس به آنها را زمانی که آنها سوار می رسد اگر آنها می خواهند برای ضد عفونی کردن منطقه اطراف جایی که آنها نشسته اند ،

این کمپین می آید به عنوان Uber دیده است آن ridership شاقول بیش از 80 درصد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت تایید به پست سواری که باید پس از افزایش خود را در ماه مارس و آوریل پایین اما هنوز هم باقی می ماند در زیر آن قبل از همه گیر اعداد.

“ما می خواهیم برای کمک به رانندگان امن در حالی که آنها کمک به جهان حرکت دوباره و به سواران اعتماد به نفس است که آنها در حال ورود به یک تمیز و مقادیر ماشین” چاد دابز Uber مدیر کل برای شهر نیویورک در بیانیه ای گفت.

شیکاگو و آتلانتا-منطقه درایور — دو مناطقی که بودند همچنین آمار سخت با این بیماری همه گیر خواهد شد همچنین دریافت یک ترکیب 330,000 بسته Clorox دستمال مرطوب.

این شرکت همچنین مربی رانندگان در مورد چگونه به بهترین ضد عفونی کردن اتومبیل های خود را شناسایی سطوح سواران به احتمال زیاد به ارتباط برقرار کردن با به منظور هدف قرار دادن آنها را برای پاک کردن فراز سفرهای بین مانند بازوی استوار دستگیره درب و پنجره دکمه آن را گفت.

Uber در مارس متعهد به حمل و نقل “دهها میلیون نفر” از ماسک صورت به آن رانندگان به منظور کمک به کند کردن گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *