Uber بنیانگذار تراویس Kalanick از دست رفته را در سهام افزایش

Uber سهام صعودی است — و بنیانگذار تراویس Kalanick اتحاد چپ $1.2 میلیارد دلار بر روی میز است.

سهام مشخصی به اندازه 10% جمعه پس از سوار-نقطه غول گفت: آن را در رسیدن به سودآوری در نزدیک تماشا وال استریت متریک در پایان این سال یک سال زودتر از آن که قبلا پیش بینی شده است.

متاسفانه برای Kalanick — که سرنگون شد در سال 2017 در میان اتهامات پرورش سمی “bro” فرهنگ و رشد-در-تمام-هزینه نگرش — او تقریبا تمام سهام خود را سه ماه پیش زمانی که این سهام تا به حال چهار.

سخت-شارژ دره سیلیکون کارآفرین شروع به تخلیه سهام خود را در Nov. 6 روز در شش ماه توقیف دوره — که محروم بود Uber خودی از فروش سهام خود را پس از شرکت ممکن است IPO — منقضی شده است.

بارگذاری رفت و در $42 سهم اما به سرعت متوجه ارزش آن مخزن. Kalanick فروش زمانی شروع شد که سهام به ارزش فقط $26.65 و ادامه داد: در طول دوره بعد از هشت هفته تا فروش نهایی در دسامبر. 26 زمانی که سهام به ارزش $30.41.

در همه Kalanick ساخته شده کمی بیش از $2.8 میلیارد دلار فروش خود را 98.2 میلیون سهم به قیمت به طور متوسط از $28.86 با توجه به براده. اگر او تا به حال فروخته شده در جمعه, کسانی که سهام شده اند که ارزش یک موی زیر 4 میلیارد دلار.

Kalanick فروخته شده خود را بارگذاری سهام به صندوق CloudKitchens خود را راه اندازی جدید است که هدف آن مطابقت تحویل-تنها رستوران با آشپزخانه های تجاری.

Uber سهام تقریبا خود رسیده IPO قیمت در روز جمعه در پایان 9.7% در $40.63.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر