بارگذاری می گوید آن را ارائه ماسک صورت برای رانندگان و تحویل کارگران

بارگذاری می گوید آن را برای رفتن به کشتی “دهها میلیون نفر” از ماسک صورت به آن رانندگان و تحویل کارگران در سراسر جهان در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

سوار-نقطه نیروی عظیم منهدم کننده ارسال خواهد شد نیمی از یک میلیون ماسک به تنهایی به ما رانندگان واقع در شهرستانها سخت ترین ضربه های جهانی و همه گیر این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ. نیویورک — که در روز پنج شنبه پیشی گرفته و هر کشور دیگری در جهان در coronavirus موارد — دریافت اولین محموله از ماسک است.

ماسک خواهد بود منابع از سراسر جهان, اما نظم اولیه را از یک شرکت چینی است که معمولا تولید, الکترونیک, اما چرخد به ساخت تجهیزات حفاظت شخصی.

“ما دستور داد ده ها میلیون نفر بیشتر ماسک و آنها را به انتظار می رسند و در سایر شهرستانها و مناطق در سراسر جهان در هفته های آینده” شرکت پست وبلاگ گفت و اضافه کرد که منابع محدود شد با مراقبت های بهداشتی نیاز به در نظر گرفتن یک اولویت است.

سوار-نقطه تقاضا به زمین به توقف در بسیاری از شهرهای آمریکا با اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر تحت نوعی از مستند. اما حال بارگذاری گفت: آن را دیده است یک افزایش قابل توجهی در رستوران غذا تحویل در گیر در بخشی به آن بارگذاری می خورد و خدمات waiving هزینه های تحویل.

Coronavirus آلوده 1.4 میلیون نفر و کشته 85,000 در سراسر جهان از جمله حدود 16,000 در آمریکا که از روز شنبه.

Uber در اوایل این ماه گفت: از آن آغاز خواهد شد حمل و نقل مواد ضد عفونی کننده اسپری اتومبیل بدون هیچ هزینه به درایور آن در ایالات متحده است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>