Uber سهام پس از صعود مدیر عامل حرکت می کند تا سود هوا

Uber سهام صعود به اندازه 10 درصد در گسترش تجارت پس از مدیر عامل دارا Khosrowshahi گفت که او انتظار دارد که شرکت به سود بر اساس تنظیم پایان این سال است.

Uber پیش بینی شده در اواخر سال گذشته این امر رسیدن به مثبت سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک یا EBITDA پایان 2021 آن را به عنوان قول داد به رها کردن آن بارگذاری می خورد و تحویل مواد غذایی کسب و کار در بازار که در آن نیست یک بازیکن.

اما در طول آن درآمد تماس پنجشنبه Khosrowshahi نقل مکان کرد پیش بینی خود را به جلو با یک سال کامل با استناد به یک “معنی دار بهبود در سودآوری از جمله در حال بارگذاری می خورد” و ارسال سهام خونتان.

سوار-نقطه غول raked در $4.07 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه چهارم — 37-درصد سال بیش از سال پرش که دقت ضرب و شتم وال استریت را برآورد $4.06 میلیارد دلار است.

زیان هر سهم بیرون آمد و به 64 سنت افزایش در مقایسه با 68 سنت تحلیلگران پیش بینی کرده بود.

این شرکت در ماه دسامبر به فروش می رسد آن هند بازوی خورد به یک رقیب محلی پس از شکست به تاخت و تاز قابل توجهی در بازار است.

Uber را سوار-درود بر بازو خواهد بود سود آور به عنوان یک کسب و کار مستقل, اما این شرکت هزینه های افزایش 25 درصد در سه ماهه به بیش از 5 میلیارد دلار به لطف سرمایه گذاری سنگین در خورد پلت فرم تحویل. می خورد دیدم 14 درصد رشد درآمد اما دیدم که شماره پاک شده با تبلیغات و تخفیف های طراحی شده برای جذب رانندگان و مشتریان.

سهام بارگذاری شد تا آنجا که 10.3 درصد در گسترش تجارت پنج شنبه قبل از حل و فصل به پایین تر از متوسط 4.5 درصد افزایش در $38.74.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر