Uber تعلیق هم مخلوط سواری در آمریکا و کانادا برای توقف coronavirus گسترش

بارگذاری متوقف مخلوط سواری در آمریکا و کانادا روز سه شنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

سوار-نقطه غول گفت: آن را به حالت تعلیق در استخر حال بارگذاری خدمات که اجازه می دهد تا به عنوان بسیاری از چهار نفر به رهبری در همان جهت به اشتراک گذاشتن یک ماشین. این حرکت به عنوان مقامات در اطراف ما می خواهیم مردم را به ماندن در داخل به عنوان آنجا که ممکن است به جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس که بیمار بیش از 4,600 مردم در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“هدف ما این است برای کمک به صاف منحنی جامعه گسترش در شهرهای ما در خدمت” اندرو مک دونالد معاون ارشد رئیس جمهور از بارگذاری و پلت فرم در بیانیه ای گفت. “ما همچنان در تماس نزدیک با رهبران محلی و ادامه خواهد داد به کار با آنها برای تضعیف غیر ضروری سفر.”

Uber برنامه روز سه شنبه صبح ذکر شده استخر سوار گزینه را به عنوان “غیر قابل دسترس” زمانی که کاربر وارد یک مقصد. Uber را به طور منظم و در آن بارگذاری می خورد غذا-تحویل سرویس هنوز در دسترس در حال حاضر, اما این شرکت گفت: ممکن است تنظیم عملیات به عنوان مورد نیاز به عنوان آن باقی مانده است در تماس با مقامات بهداشت عمومی و دولت های محلی.

Uber گفت: آن را نیز به ما نشان میدهد و کانادا سواران یک پیام در برنامه یادآوری آنها را به سفر تنها زمانی که لازم است.

تعلیق در آمد یک روز پس از رانندگان مستقل صنفی یک گروه کار برای برنامه های مبتنی بر رانندگان به نام Uber و Lyft به توقف ارائه مشترک سواری در میان نگرانی در مورد کوروناویروس. Lyft بلافاصله پاسخ به یک ایمیل پرسیدن که آیا آن را نیز تعلیق مشترک ،

Uber اعلام کرد تعلیق حساب رانندگان و سواران که تست مثبت برای coronavirus و یا ممکن است در معرض آن است. سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت نیز ارائه رانندگان ضد عفونی کننده برای کمک به نگه داشتن اتومبیل خود را تمیز و waiving تحویل هزینه برای رستوران های مستقل با استفاده از آن بارگذاری می خورد و خدمات در ایالات متحده و کانادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>