یک فوقانی شرق جانبی art collector است تحت پیگرد دانشگاه پرینستون برای ترک او را بالا و خشک در $1 میلیون و هنر معامله بعد از مدرسه رو پای سرد و نگران شد تکه های ساختگی است.

وکیل وینسنت پری, 78, توافق به فروش 17 آثار از مجموعه خود را به دانشگاه پرینستون موزه هنر برای $945,000 در نوامبر سال 2018 است.

دانشگاه پرداخت اولیه از $472,500 در دسامبر آن سال اما هنگامی که آن زمان برای تسویه حساب تا بقیه در ژوئن 2019 در مدرسه نوشت: جن نامه ابراز “نگرانی های جدی در خصوص صحت اصالت و ارزش بازار از اشیاء” و حاضر به پرداخت باقی مانده $472,500 با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه در دادگاه فدرال منهتن.

پرینستون خواستار پری بازگشت پرداخت اولیه در ماه اکتبر و گفت: آن را لغو معامله — حتی اگر این نهاد نبود و “در اختیار داشتن هر مدرکی که مسلم برقرار است که هر یک از این آثار هستند نه معتبر” پری کت و شلوار می گوید.

پری و همسرش مارگارت پری را به دست آورد متعدد قطعه از هنر گذشته بیشتر از 60 سال از جمله تکه های نمایش داده شده در موزه متروپولیتن موزه لوور موزه Museo del Barrio, دانشگاه استنفورد, دانشگاه کانتور مرکز هنرهای بوستون موزه هنرهای زیبا و موزه های دیگر در اروپا است.

درباره پست پری وکیل جان کاهیل کاهش یافته است به نام قطعه در سوال “از احترام به هنر است.”

“من نمی خواهم به لکه دار کردن آن,” او گفت:. “هنر خواهد عمر همه ما است و آن را خوب است برای نگه داشتن آن بدون آلودگی. پرینستون نیست گفت: چرا هنر نیست معتبر است.”

درباره پست پری فقط می گویند “شما می توانید شرط می بندم آن را 17 پیکاسوها من فروخته شده به پرینستون.”

او کاهش یافته است به نظر بیشتر است. دانشگاه پرینستون پاسخ نمی دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im