هوستون — Jon Jones او مواجه جدی ترین چالش در سال برگزار شد و در نهایت خاموش Dominick ریس در UFC 247 شنبه شب حفظ خود UFC نور کمربند سنگین وزن پس جای تعجب باز قوی توسط ریس.

این تصمیم به اتفاق آرا از 48-47, 48-47, 49-46 مواجه شد با پراکنده کف زدن و با صدای بلند بوس از جمعیت به عنوان بسیاری از احساس چلنجر ثابت شده بود و به اندازه کافی به عنوان.

جونز (26-1-1) دست چهارم-رتبه ریس (12-1) اول خود را از دست دادن بهبود به 15-0 در عنوان دعوا. او تمام وقت رهبر در UFC عنوان دفاع.

جونز مبارزه بود برای اولین بار از ژوئیه گذشته پیروزی Thiago سانتوس در UFC 239 او طولانی ترین دوره بین دعوا در بیش از پنج سال است.

ریس آمد در این حمله در دور اول به طور خلاصه ضربه زدن جونز به زمین کمتر از دو دقیقه به تقلا. جونز در پشت صحنه در دور دوم فرود چندین قوی قلاب به ریس’ ،

پر جنب و جوش جمعیت تحت تأثیر عقب و جلو در پشتیبانی از هر دو جنگنده شعار هر دو نام در نقاط مختلف است.

در دور سوم ریس فرود ضربات به جونز’ سر او کشید خون اولیه در دور چهارم. جونز به پایان رسید که دور قوی و یک بار پر جنب و جوش جمعیت شد آرام و متشنج در انتظار دور نهایی.

جونز ramped تا حمله خود را در دور نهایی اما ریس به نظر می رسید به اندازه کافی برای نگه داشتن جدایی از قهرمان به قرار دادن آن در قضات دست.

در co-مهمترین رویداد UFC 247, او قهرمان والنتینا شوچنکو در دفاع از عنوان خود در برابر Katlyn Chookagian توقف رقیب در دور سوم.

قرقیزستان-بومی شوچنکو (19-3) او برنده پنجمین جلسه متوالی دفع پنسیلوانیا-بومی Chookagian (13-3) که وارد به عنوان برتر مدعی برای کمربند. پس از مبارزه شوچنکو آیا او علامت تجاری دانلود آکروبات و رقص در حلقه.

قبلا در این pay-per-view بخشی از 12-جلسه رویداد در تویوتا سنتر هوستون-بومی سنگین وزن Joshua Lewis (23-7) ضرب و شتم Ilir Latifi (15-8) از طریق تصمیم به اتفاق آرا با یک رالی صعودی دیر است. لوئیس شماره 6-رتبه سنگین وزن که نجات قربانیان سیل در هوستون طوفان هاروی در سال 2017, بازی های برگزار شده Houston موسیقی هیپ هاپ ورود و خروج حلقه بود و محرک حمایت از جمعیت.

یکی دیگر از Houston-بومی سنگین وزن ژوئن Adams, حال بسیار تلخ تر بخانه گرفتن متوقف شد و در کمتر از دو دقیقه توسط نیوزیلند متولد استرالیا جاستین Tafa که به دست آورده خود را برای اولین بار UFC برنده شوید.

همچنین بر روی کارت اصلی ورزشکار پروزن دن Ige (13-2) برنده پنجم مبارزه مستقیم, گرفتن یک تصمیم گیری تقسیم بیش از Mirsad Bektic (13-3).

قبل از این pay-per-view بخشی از این رویداد UFC افتخار Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر از قربانیان Jan. 26 هلیکوپتر سقوط با یک ویدیو ادای احترام و نه-دوم لحظه سکوت. برایانت یک شریک UFC حامی زره بدن و یک سرمایه گذار در UFC رئیس دانا سفید گفت.

هوستون ستاره های ورزشی خال در حضور و غیاب شامل J. J. وات Deshaun واتسون راسل وستبروک اریک گوردون کارلوس کوریا و دیگران. موشک صاحب Tilman Fertitta نشسته در نزدیکی UFC فن و بازیگر هلی بری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de