UFC 249 پاکستان به اقامت در نیویورک پس از shuns پر شور تقلا

ایالت نیویورک ورزشی کمیسیون در روز چهارشنبه پایان دادن به هر گونه مفهوم UFC 249 برگزار خواهد شد در مرکز بارکلیز در مارس 18, اما UFC رئیس دانا سفید قول داد که نشان می دهد شما با رفتن در محل های مختلف.

شکست نخورده سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov (28-0) تنظیم شده است به دفاع از عنوان خود در برابر تونی فرگوسن (25-3) در یکی از پیش بینی ترین MMA از سال است. Sellout جمعیت بود و انتظار می رود در Barclays Center, اما NYSAC اطلاع UFC این رویداد را نمی توان در نیویورک برگزار شد به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

“آنها می توان مبارزه اما نه در نیویورک” سفید گفت: پست در روز چهارشنبه. “من آن را نمیفهمد. من عاشق شهر نیویورک و من می خواهم به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما زندگی در حال رفتن به مجبور به بازگشت به حالت عادی است.”

سفید شناور است ایده برگزاری Khabib-فرگوسن جلسه در رزرو در اوکلاهما اما هیچ چیز قطعی است.

این NYSAC در بیانیه ای گفت: از آن مطلع UFC آن را نمی تواند نگه داشتن آن رویداد در نیویورک “از فراوانی از احتیاط و در خط با آخرین راهنمایی های صادر شده توسط [مراکز] کنترل بیماری و ایالت نیویورک است.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو صادر کرده است یک ایالت کار از خانه به منظور مبارزه با شیوع و گزارش وجود دارد Madison Square Garden و بارکلیز مرکز می تواند تعطیل برای ماه می باشد.

سفید بود و نه انتقادی از NYSAC تصمیم با اشاره به تاثیر نگرانی در مورد coronavirus تا به حال در شهر لاس وگاس.

“نوار سیاه امشب” سفید گفت. “این رفتن به تاریکی است. که دیوانه است. شما می توانید تصور کنید که یک تصمیم دشوار آن را برای فرماندار نوادا به جلو و پلاگین در قمار ؟ این شهرستان زندگی کردن قمار. که راه آن کار می کند. مردم در حال ساخت سخت انتخاب و انجام آنچه درست است به شکل از چگونه به حل این مشکل است. آن را در مورد حل مشکلات است.”

سفید قبلا قول داد به ادامه UFC برنامه در میان همه گیر. “UFC Fight Night” برگزار شد بدون مخاطبان زنده در برزیل در روز شنبه وجود دارد طرح های اولیه برای مرحله آینده مبارزه بدون مخاطبان زنده در UFC را Apex مرکز در لاس وگاس, اما, نوادا, ورزشی, کمیسیون به حالت تعلیق در تمام ورزش رزمی باعث به تعویق افتادن UFC رویدادهای برنامه ریزی شده در مارس 21, مارس 28 و 11 آوریل.

در حال حاضر در نیویورک بسته شده است درهای خود را به UFC 249.

“من فکر می کنم در ایالت نیویورک شده با آنچه که آنها انجام می دهند و من فکر می کنم نوادا انجام داده است یک کار بزرگ سفید” گفت. “همه در حال انجام یک کار خوب در برخورد با این چیزی که روز به روز.”ما تنها ورزش رزمی [سازمان] در تاریخ به ما ارائه مبارزان با مراقبت های بهداشتی” وایت گفت. “ما مراقبت از ما بچه ها و دیوانه در مورد سلامت و ایمنی قبل از coronavirus.”

“پانزده روز پیش جهان کامل بود. اقتصاد پررونق شد; بازار را از طریق سقف املاک و مستغلات بزرگ بود. جهان کامل بود 15 روز پیش. این فقط یکی از آن چیزهایی است که اتفاق می افتد. ما قصد داریم برای مقابله با آن است. به جای وحشت ناجور و خرید همه کاغذ توالت در زمین مردم نیاز به آرامش دعوت می کرد جلوگیری از وحشت و اجازه دهید شروع به کشف کردن راه برای حل این مشکل است.”

سفید گفت که در هر کجا که Khabib-فرگوسن جلسه برگزار می شود, همه مبارزان و پرسنل خواهد شد تست شده برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>